مجتمع چاپ مدرن

طراحی سایت اختصاصی مجتمع چاپی دیجیتال مدرن

 • طراحی ریسپانسیو در طراحی سایت چاپی مجتمع چاپی مدرن

  طراحی ریسپانسیو

  به کارگیری امکانات مناسب جهت نمایش مناسب در انواع دیوایس های موبایل، تبلت، آی پد و...

 • مدیریت تراکنش ها در پنل مدیریت سایت مجتمع چاپی مدرن

  مدیریت تراکنش ها در پنل مدیریت

  امکان جست و جوی کاربرانی که تراکنش را ثبت کرده اند ، مشاهده تراکنش های بانکی و کلیه اقدامات مربوط به تراکنش ها

 • مدیریت پیام های کاربران در سایت چاپی مجتمع چاپی مدرن

  مدیریت پیام های کاربران

  دربخش پنل مدیریت پیام های کاربران ، امکان مشاهده تماس ها، پیام های کاربران و نیز پاسخ های ارسالی قرار داده شده است.

pmodern website display in pc
pmodern website display in mobile
pmodern website display in tablet
 • مدیریت پیشنهادات ویژه در مجتمع چاپی مدرن

  مدیریت پیشنهادات ویژه

  از امکانات برجسته سایت مدرن، فیلد پیشنهادات ویژه در صفحه اصلی است. در پنل مدیریت سایت، امکان ویرایش و تعیین زمان بندی آن وجود دارد.

مجتمع چاپ مدرن یکی از بزرگترین مراکز چاپ دیجیتال کشور است که با راه اندازی فروشگاه چاپی آنلاین ، انواع سازه های نمایشگاهی، چاپ دیجیتال،چاپ سابلیمیشن، چاپ پارچه و چاپ فضای داخلی و خارجی را در سایت چاپی آنلاین خود ارائه می دهد. پنل مدیریت مجتمع چاپی دارای ویژگی های برجسته و کلیدی ای می باشد که در بخش معرفی ویژگی ها به طور کامل ارائه شده است.

ورود به سایت

سوالات مرتبط با این نمونه کار

ممکن است در مورد این پروژه این سوالات برای شما پیش بیاید

طراحی اختصاصی سایت چاپی ، محدودیتی در خصوص افزودن انواع مختلف محصولات چاپی ندارد. به طور معمول در فضای سنتی ، مشتری در هنگام در خواست سفارش بر روی یک محصول چاپی ( کاتالوگ ، پوستر ، بروشور و....) طرح پیشنهادی خود را ارائه داده و چاپخانه طرح مشتری را با توجه به ویژگی های مورد نظری که از طرح انتظار دارد ، چاپ می کند. طراحی سایت چاپی نیز بر طبق همین روال پیش می رود، با این تفاوت که این مراحل به صورت آنلاین و بر بستر وب صورت می گیرد. دسته بندی های مختلفی از محصولات چاپی به سایت مورد نظر اضافه شده و مشتری می توانند بعد از آپلود طرح مورد نظر خود ، محصول چاپی مورد نظر برای چاپ طرح روی آن و سایر ویژگی های مورد نظری که از محصول انتظار دارد را انتخاب نماید.
پاسخ قطعا مثبت است. ایران وب لایف در طراحی سایت های اختصاصی چاپی این امکان را به مشتریان می دهد که در هر زمانی بتوانند، محصول مورد نظر خود را به سایت اضافه کنند. به عنوان مثال یک مشتری خواستار افزودن محصول جعبه به بخش محصولات است، این امکان توسط ایران وب لایف قرار داده شده است.
زمان تحویل پروژه های طراحی سایت متفاوت است . در جلساتی که بین مشتریان و تیم طراحی سایت ایران وب لایف تشکیل می شود، صحبت هایی در خصوص ویژگی هایی که سایت مورد نظر باید داشته باشد ، از امکانات صفحه اصلی گرفته تا بخش محصولات ، امکانات سبد خرید ، پنل مدیریت و .... مطرح می شود. زمان نهایی تحویل پروژه باتوجه به زمان مورد نیاز تیم طراحی سایت به منظور پیاده سازی سایت مربوطه به مشتری در این جلسات اعلام شده و بر اساس توافق صورت گرفته بین دو طرف ، تعیین می شود.
نیاز یک وب سایت به سرور اختصاصی به عوامل مختلفی بستگی دارد، یکی از این عوامل تنوع بالای محصولات در سایت های چاپی است و هر کدام از این محصولات، دسته بندی ها و ویژگی های مختلفی را شامل می شوند، در نتیجه داشتن یک سرور اختصاصی نتیجه ای بهتر را برای سایت مورد نظر به همراه دارد.
برای این کار، می توان به صورت درصدی قیمت یک محصول را افزایش داد، به طور مثال محصول چاپی بروشور، که در سایز های مختلفی در سایت قرار داده شده است، قیمت های مربوطه با توجه به ( سایز ، تعداد، جنس و...) و به صورت درصدی افزایش می یابد. در غیر این صورت اگر صاحب سایت خواستار این باشد، که تنها یک دسته بندی خاص را تغییر قیمت دهد ، انجام این کار به صورت دستی صورت می گیرد.
کلیه عملیات مربوط به نصب و را اندازی اولیه سایت ، بر عهده تیم طراحی سایت ایران وب لایف می باشد. در صورتی که مشتریان محترم ، نیاز به سرور اختصاصی داشته باشند، تیم فنی ایران وب لایف به صورت رایگان خدمات نصب سرور اختصاصی برای سایت مورد نظر انجام می دهد. مشتریان می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر در این رابطه با ایران وب لایف تماس حاصل فرمایند. تیم پشتیبانی، در کم ترین زمان ممکن، به سوالات، پاسخ می دهند.

ارتباط با ما

برای ارتباط با کارشناسان تیم پشتیبانی و دریافت خدمات مشاوره ای با ما تماس بگیرید