طراحی سایت وردپرسی

استفاده از امکانات سیستم مدیریت محتوای وردپرس، در طراحی انواع سایت ها، دغدغه بسیاری از صاحبان کسب وکارها را مرتفع کرده است. که یکی از دغدغه های اصلی آنها، آشنایی با پیش نیازهای طراحی سایت از جمله کد نویسی های مربوطه است.

 • افزونه ها در طراحی سایت وردپرسی

  افزونه ها در سایت های وردپرسی

  تنوع، قدرتمندی ، سازگاری با نسخه های مختلف وردپرس و... از جمله ویژگی های مطرح شده در افزونه های وردپرسی هستند.

 • امکانات مربوط به قالب ها در سایت های وردپرسی

  سازگاری قالب های وردپرسی

  کاربرد گسترده قالب های وردپرسی در انواع سایت های شرکتی، فروشگاهی ، شخصی و..... نشان دهنده ی انعطاف پذیری و سازگاری بالای CMS وردپرس می باشد.

 • بررسی ویژگی های تولید محتوا در پنل مدیریت سایت وردپرسی

  تولید محتوا در سایت وردپرسی

  کلیه ویژگی های مربوط به تولید محتوا از جمله ویرایش، حذف ، افزودن و سئو محتوای تولید شده در پنل مدیریت سایت وردپرسی وجود دارد.

 • بهینه سازی محتوا در سایت های وردپرسی

  بهینه سازی سایت وردپرسی

  بهینه سازی های مربوط به محتوای تولید شده در وب سایت های وردپرسی به کمک افزونه های موجود به راحتی امکان پذیر می باشد.

 • پشتیبانی دائمی

  پشتیبانی همیشگی از سایت وردپرسی شما، در هنگام بروز مشکل یا نیاز به راهنمایی و مشاوره فنی

 • طراحی اختصاصی

  طراحی قالب وردپرسی بسته به نیاز شما و به صورت اختصاصی ، متناسب با ویژگی های کار و سرویس شما

سوالات متداول در خصوص طراحی سایت وردپرسی

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای قدرتمند است ، با زبان php نوشته شده است. سیستم مدیریت محتوای وردپرس به صورت رایگان بوده ، به عبارتی رایگان بودن آن یک مزیت به حساب می آید. چرا که بدون داشتن دانش مربوط به کد نویسی، قالب وردپرس امکان طراحی سایت را به راحتی برای افراد مختلف فراهم کرده. قالب های آماده وردپرسی با هزینه پایین، در دسترس طیف گسترده ای قرار گرفته است. به طور کلی کسب وکارهایی که نمی خواهند هزینه زیادی در خصوص طراحی سایت صرف نمایند، سایت وردپرسی بهترین گزینه است.
با توجه به نیاز مشتری از سایت و امکاناتی که انتظار دارد در آن پیاده شود ، هزینه نهایی تعیین می شود.
در جلساتی که بین مشتریان و طراحان سایت ایران وب لایف گذاشته می شود، درخواست های مشتریان در این جلسات مطرح شده و زمان تحویل پروژه ها در این جلسات به مشتریان اعلام می شود. 
تیم پشتیبانی ایران وب لایف ، از زمان تحویل پروژه ها به مشتریان ، تا یک سال خدمات پشتیبانی رایگان ارائه می دهد. هم چنین مشتریان عزیز توجه داشته باشند،  کلیه خدمات مشاوره ای ایران وب لایف به صورت رایگان می باشد.

آخرین مقالات

سیر تحول کسب و کارهای سنتی به مدرن

کسب و کارها در دنیای امروزی شاید کمترین شباهت را به زمان شروع خود داشته باشند. درواقع سال­ها قبل این شیوه مدرن حتی قابل تصور هم نبود....

آموزش کاربردی ایمیل مارکتینگ

در سال های اولیه ی پیدایش اینترنت، ایمیل نقش یک اکانت شخصی را برای کاربران ایفا میکرد که تنها دوستان و نزدیکان شما ادرس آن را داشتند.

آموزش قدم به قدم تولید محتوا به صورت کاربردی و هدفمند

احتمالا این جمله را شنیده اید، که محتوا پادشاه است ( content is king). همانطور که هر روزه که تعداد افراد بیشتری از موتورهای جست و جو جهت پیدا کردن سوالات خود استفاده میکنند،

ارتباط با ما

برای ارتباط با کارشناسان تیم پشتیبانی و دریافت خدمات مشاوره ای با ما تماس بگیرید