برندینگ

واژه ی برندینگ ، این روزها معانی متفاوتی به خود گرفته است. اما تعریف کلی از برندیگ عبارتست از، به کارگیری تکنیک های بازاریابی برای افزایش اعتبار محصول یا خدمت مورد نظر یک کسب وکار در ذهن مشتریان و سایر ذینفعان مرتبط با کسب وکار .

 • 1
  جمع آوری اطلاعات و تعیین زیرساخت های لازم در برندینگ

  اطلاعات و زیرساخت ها

  تعیین اطلاعات مربوط به فرصت ها و تهدید های پیش روی برند ، چگونگی رقابت در بازار رقبا و.. در این مرحله می باشد.

 • 2
  بررسی ویژگی های مربوط به شخصیت سازی در برندینگ

  شخصیت سازی

  از طراحی لوگو و المان بصری تا متن موجود در ( آگهی های تبلیغاتی، و..) در ایجاد شخصیت برند نقش دارد.

 • 3
  تعیین چشم انداز در برندینگ

  چشم انداز در برندینگ

  برای تعیین چشم اندازی درست پیش از هر چیز ، انتخاب جامعه هدف و مخاطبان ، سهم موجود در بازار رقابتی ، درآمدها و ... مهم است.

 • 4
  بررسی ارتباط برندینگ با مخاطب مورد نظر

  توجه به نیاز مخاطب

  تحقق چشم انداز های سازمان در صورتی است که نیاز مخاطب در راس اولویت های سازمان باشد.

 • 5
  بررسی تکنیک های معرفی در برندینگ

  تکنیک های معرفی برند

  معرفی برند به جامعه هدف تنها بخشی از کار است، حفظ مشتریان و ایجاد وفاداری در آن ها ،از اصول کلیدی است.

سوالات متداول در خصوص برندینگ


یک کسب و کار نوپا پیش از هر اقدامی، برای معرفی خود به جامعه هدف مشتریان و رقبا نیاز به انتخاب یک نام تجاری مناسب با خدمت یا محصول خود دارد. انتخاب نام تجاری، تنها یکی از مراحل موجود در برند سازی است. از طراحی لوگوی مناسب برای کسب وکار تا ایجاد بیانه های ماموریت سازمان و راهکارهای ایجاد تمایز با رقبا تنها بخشی از این تکنیک برندسازی هستند. با این توضیحات ، برندسازی جز لاینفک در هر کسب و کاری است که درنظر نگرفتن آن موجب افول تدریجی کسب وکار ها می شود. به عبارتی هر کسب وکاری اعم از کوچک و بزرگ بدون درنظر گرفتن نوع خدمت، برای نشان دادن خود به مشتری، ملزم به استفاده از تکنیک های برندسازی در ساختار سازمانی خود است.
برندسازی بر بسترهای متنوعی قابل پیاده سازی و اجرا می باشد. ایران وب لایف از تکنیک ها و ابزارهای مختلفی برای ارائه خدمات برندینگ به مشتری استفاده می کند. طراحی یک لوگوی ایده آل و متناسب با کسب وکار مشتریان، به کارگیری انواع تکنیک های تبلیغاتی ، مشاوره های تخصصی توسط تیم مشاوره ایران وب لایف، طراحی و پیاده سازی وب سایت برای کسب وکارها، به کارگیری تکنیکهای متنوع بازاریابی دیجیتال ، انواع خدمات موبایلی و... تنها بخشی از خدماتی است که ایران وب لایف در زمینه برندینگ به مشتریانش ارائه می دهد.
هزینه پرداختی مشتری با توجه به نوع خدمت درخواستی تعیین می شود. تعیین قیمت پرداختی مشتری به عوامل مختلفی بستگی دارد. اندازه کسب وکار مشتری، زمان تحویل پروژه، نوع خدمت درخواستی در زمینه برندینگ و ... بر روی تعیین قیمت نهایی تاثیر گذار است.
پس از تحویل پروژه به مشتری، به مدت 12 ماه مشتری می تواند از خدمات رایگان تیم ایران وب لایف استفاده نماید. مشتریان می توانند برای دریافت مشاوره های رایگان با ایران وب لایف تماس گرفته و پاسخ سوالات خود را از مشاوران سایت دریافت نمایند.

آخرین مقالات

سیر تحول کسب و کارهای سنتی به مدرن

کسب و کارها در دنیای امروزی شاید کمترین شباهت را به زمان شروع خود داشته باشند. درواقع سال­ها قبل این شیوه مدرن حتی قابل تصور هم نبود....

آموزش کاربردی ایمیل مارکتینگ

در سال های اولیه ی پیدایش اینترنت، ایمیل نقش یک اکانت شخصی را برای کاربران ایفا میکرد که تنها دوستان و نزدیکان شما ادرس آن را داشتند.

آموزش قدم به قدم تولید محتوا به صورت کاربردی و هدفمند

احتمالا این جمله را شنیده اید، که محتوا پادشاه است ( content is king). همانطور که هر روزه که تعداد افراد بیشتری از موتورهای جست و جو جهت پیدا کردن سوالات خود استفاده میکنند،

ارتباط با ما

برای ارتباط با کارشناسان تیم پشتیبانی و دریافت خدمات مشاوره ای با ما تماس بگیرید