برندینگ

واژه ی برندینگ ، این روزها معانی متفاوتی به خود گرفته است. اما تعریف کلی از برندیگ عبارتست از، به کارگیری تکنیک های بازاریابی برای افزایش اعتبار محصول یا خدمت مورد نظر یک کسب وکار در ذهن مشتریان و سایر ذینفعان مرتبط با کسب وکار .

 • 1
  جمع آوری اطلاعات و تعیین زیرساخت های لازم در برندینگ

  اطلاعات و زیرساخت ها

  تعیین اطلاعات مربوط به فرصت ها و تهدید های پیش روی برند ، چگونگی رقابت در بازار رقبا و.. در این مرحله می باشد.

 • 2
  بررسی ویژگی های مربوط به شخصیت سازی در برندینگ

  شخصیت سازی

  از طراحی لوگو و المان بصری تا متن موجود در ( آگهی های تبلیغاتی، و..) در ایجاد شخصیت برند نقش دارد.

 • 3
  تعیین چشم انداز در برندینگ

  چشم انداز در برندینگ

  برای تعیین چشم اندازی درست پیش از هر چیز ، انتخاب جامعه هدف و مخاطبان ، سهم موجود در بازار رقابتی ، درآمدها و ... مهم است.

 • 4
  بررسی ارتباط برندینگ با مخاطب مورد نظر

  توجه به نیاز مخاطب

  تحقق چشم انداز های سازمان در صورتی است که نیاز مخاطب در راس اولویت های سازمان باشد.

 • 5
  بررسی تکنیک های معرفی در برندینگ

  تکنیک های معرفی برند

  معرفی برند به جامعه هدف تنها بخشی از کار است، حفظ مشتریان و ایجاد وفاداری در آن ها ،از اصول کلیدی است.

سوالات متداول در خصوص برندینگ

متن

یک کسب و کار نوپا پیش از هر اقدامی، برای معرفی خود به جامعه هدف مشتریان و رقبا نیاز به انتخاب یک نام تجاری مناسب با خدمت یا محصول خود دارد. انتخاب نام تجاری، تنها یکی از مراحل موجود در برند سازی است. از طراحی لوگوی مناسب برای کسب وکار تا ایجاد بیانه های ماموریت سازمان و راهکارهای ایجاد تمایز با رقبا تنها بخشی از این تکنیک برندسازی هستند. با این توضیحات ، برندسازی جز لاینفک در هر کسب وکاری است که درنظر نگرفتن آن موجب افول تدریجی کسب وکار ها می شود. به عبارتی هر کسسب وکاری اعم از کوچ و بزرگ بدون درنظر گرفتن نوع خدمت، برای نشا دادن خود به مشتری، ملزم به استفاده از تکنیک های برندسازی در ساختار سازمانی خود است.
برندسازی بر بسترهای متنوعی قابل پیاده سازی و اجرا می باشد. ایران وب لایف از تکنیک ها و ابزارهای مختلفی برای ارائه خدمات برندینگ به مشتری استفاده می کند. طراحی یک لوگوی ایده آل و متناسب با کسب وکار مشتریان، به کارگیری انواع تکنیک های تبلیغاتی ، مشاوره های تخصصی توسط تیم مشاوره ایران وب لایف، طراحی و پیاده سازی وب سایت برای کسب وکارها، به کارگیری تکنیکهای متنوع بازاریابی دیجیتال ، انواع خدمات موبایلی و... تنها بخشی از خدماتی است که ایران وب لایف در زمینه برندینگ به مشتریانش ارائه می دهد.
هزینه پرداختی مشتری با توجه به نوع خدمت درخواستی تعیین می شود. تعیین قیمت پرداختی مشتری به عوامل مختلفی بستگی دارد. اندازه کسب وکار مشتری، زمان تحویل پروژه، نوع خدمت درخواستی در زمینه برندینگ و ... بر روی تعیین قیمت نهایی تاثیر گذار است.
پس از تحویل پروژه به مشتری، به مدت 12 ماه مشتری می تواند از خدمات رایگان تیم ایران وب لایف استفاده نماید. مشتریان می توانند برای دریافت مشاوره های رایگان با ایران وب لایف تماس گرفته و پاسخ سوالات خود را از مشاوران سایت دریافت نمایند.

آخرین مقالات

7 عامل کلیدی در طراحی سایت

در این آموزش قصد داریم تا شما را با عوامل کلیدی ماثر در طراحی سایت آشنا نماییم.

طراحی ریسپانسیو( واکنش گرا)

تا بحال پیش آمده است که از خودتان بپرسید : " ریسپانسیو ( واکنش گرا ) " چیست ؟

بهینه سازی تصاویر در وردپرس

بهینه سازی تصاویر در وردپرس ( کم کردن حجم تصویر مورد نظر، در سایت) اهمیت زیادی دارد.

ارتباط با ما

برای ارتباط با کارشناسان تیم پشتیبانی و دریافت خدمات مشاوره ای با ما تماس بگیرید