بیزینس پلن

کسب و کارهای مختلف ، با اهدافی خاص، منابعی مشخص ، سرمایه گذاری هایی هدفمند و.... تشکیل میشوند . داشتن یک بیزینس پلن مشخص برای دستیابی به اهداف مورد نظر، از نیاز های اولیه و اساسی در سازمان ها میباشد.

 • 1
  تعیین خصوصیات مورد نطر سازمان یکی از مراحل بیزینس پلن

  خصوصیات سازمان

  خصوصیات منحصر به فرد سازمان، ماموریت و به طور کلی اهداف سازمانی در این مرحله تعیین می شود

 • 2
  بررسی تحلیل بازار در تهیه بیزینس پلن

  تحلیل بازار

  تجزیه و تحلیل بازار مورد نظر و مشتریان کلیدی سازمان از جمله نیاز های کلیدی برای تعیین راه کارهاست

 • 3
  تعیین پیش بینی های مالی در بیزینس پلن

  پیش بینی های مالی

  این مرحله شامل، تعیین پیشرفت های مالی در بازه زمانی مشخص، اهداف درآمدی، وام ها و سرمایه گذاری های مالی است.

 • 4
  تعیین ساختار سازمانی در طراحی بیزینس پلن

  ساختار سازمانی

  ساختارسازمان شامل ، چگونگی عملکرد واحد های مختلف سازمانی وارتباط بین آنهاست و در این مرحله تعیین می شود

 • 5
  تعیین محصولات و خدمات در طراحی بیزینس پلن

  محصولات یا خدمات

  تعیین چگونگی منحصر به فرد کردن محصول یا خدمت مورد نظر، اجرایی شدن آن در بازار رقابتی و ... در این مرحله است.

سوالات متداول در خصوص بیزینس پلن

بیزینس پلن برای کسب و کارهای مورد نظر، در حکم نقشه راه ایفای نقش می کند. طراحی یک بیزینس پلن خوب و شفاف، اهداف پیش روی کسب وکار مورد نظر ، امکانات مورد نیاز برای دستیابی به اهداف، زمان و منابع لازم برای سرمایه گذاری در مسیر پیش روی کسب وکار را تعیین می کند. پس داشتن یک بیزینس پلن به کسب و کار ها ( بدون در نظر گرفتن اندازه سازمان یا نوع خدمت ارائه شده در سازمان ) مسیر داده و آن ها را تا رسیدن به اهداف مورد نظرشان هدایت می کند.
تعیین منابع لازم از جمله هزینه ها ، زمان مورد نیاز برای پیاده سازی ایده ، نیروی کار، بودجه ها تعیین اهداف ، ارزش های سازمانی و.......، تنها بخشی از خدمات مربوط به بیزینس پلنی است که ایران وب لایف به یک استارتاپ می دهد.
تعیین هزینه لازم برای دریافت خدمت مورد نظر بستگی به عوامل مختلفی دارد. اندازه سازمان، نوع خدمت مورد نظر سازمان، عوامل مختلفی که باید در طرح کسب وکاری مورد نظر قرار داده شود و.... تعییین می کنند که مشتری چقدر برای دریافت بیزینس پلن دریافتی باید بپردازد.
مشتریان می توانند جهت دریافت مشاوره رایگان در خصوص کسب و کار خود با تیم پشتیبانی تماس بگیرند. تمام مشاوره های تیم بازاریابی در خصوص کسب وکار مشتریان به صورت رایگان انجام می شود. مشتری بعد از دریافت خدمات از تیم ایران وب لایف ، می تواند هم چنان از خدمات مشاوره ای بهره مند شود.
تعیین زمان تحویل پروژه به مشتری می تواند بر اساس معیارهای مختلفی باشد. یک کسب و کار کوچک، زمان تحویل متفاوتی نسبت به یک سازمان بزرگ با واحد های مختلف دارد و نمی توان زمان دقیقی برای پروژه های مختلف تعیین کرد.

آخرین مقالات

سیر تحول کسب و کارهای سنتی به مدرن

کسب و کارها در دنیای امروزی شاید کمترین شباهت را به زمان شروع خود داشته باشند. درواقع سال­ها قبل این شیوه مدرن حتی قابل تصور هم نبود....

آموزش کاربردی ایمیل مارکتینگ

در سال های اولیه ی پیدایش اینترنت، ایمیل نقش یک اکانت شخصی را برای کاربران ایفا میکرد که تنها دوستان و نزدیکان شما ادرس آن را داشتند.

آموزش قدم به قدم تولید محتوا به صورت کاربردی و هدفمند

احتمالا این جمله را شنیده اید، که محتوا پادشاه است ( content is king). همانطور که هر روزه که تعداد افراد بیشتری از موتورهای جست و جو جهت پیدا کردن سوالات خود استفاده میکنند،

ارتباط با ما

برای ارتباط با کارشناسان تیم پشتیبانی و دریافت خدمات مشاوره ای با ما تماس بگیرید