طراحی شخصیت تبلیغاتی

معمولا افراد به دنبال یادآوری خاطرات ماندگار هستند، و چه بسیارند کسب وکارهایی که در ذهن مخاطبان خاطره سازی میکنند و تصویری ماندگار از خود به یادگار میگذارند. شخصیت تبلیغاتی جذاب ، به خوبی در ذهن مخاطب ماندگار میشود.

تناسب بین شخصیت تبلیغاتی با کالا یا خدمت مورد نظر

انتخاب شخصیت تبلیغاتی

تناسب شخصیت تبلیغاتی با کالا یا خدمت مورد نظراهمیت دارد ، به طور مثال، کاراکتر میمون برای تبلیغ شیر پاکتی اشتباه است.

همخوانی شخصیت تبلیغاتی با وب سایت

همخوانی با وب سایت

در طراحی سایت تمامی اجزا در یک طیف رنگی هستند، شخصیت تبلیغاتی باید ، با سایت مربوطه همخوانی داشته باشد.

یکنواختی لوگوی مجموعه با شخصیت تبلیغاتی مورد نظر

یکنواختی با لوگوی مجموعه

شخصیت باید به گونه ی طراحی شود، که به محض دیده شدن،نوع خدمت و اسم مجموعه در ذهن مخاطب بیاید.

قابلیت اجرایی شدن شخصیت تبلیغاتی در انواع فضاها

قابلیت اجرایی شدن

شخصیت تبلیغاتی باید بتواند در هر نوع فضای تبلیغاتی از قبیل بنر، کارت ویزیت، کلیپ های انیمیشنی، و.... اجرا شود.

شخصیت تبلیغاتی ( کاراکتر تبلیغاتی )

 یک شخصیت تبلیغاتی یا همان کاراکتر تبلیغاتی زیبا و خلاقانه؛ همانند یک لوگوی خوب برای هر کسب و کاری لازم و ضروری است .شخصیت تبلیغاتی، در واقع یک شخصیت مجازی است، که برای کاربری های مختلف و توسط یک گرافیست خلاق ایجاد میشود. شخصیت های تبلیغاتی به کسب وکارهای مختلف در امر فروش و برندینگ کمک شایانی می کنند. نمونه های موفق زیادی از این شخصیت ها را در تبلیغات مدرن دنیای امروز قابل مشاهده است. با توجه به اینکه یک کاراکتر تبلیغاتی در حقیقت یک موجود مجازی زنده است، این امکان را دارد تا در محیط های مختلف عکس العمل های مختلفی داشته باشد. این شخصیت می تواند در امر معرفی محصول یا خدمات یک مجموعه نیز کارایی داشته باشد.

 دلایل استفاده از شخصیت تبلیغاتی

 طراحی یک کاراکتر تبلیغاتی برای هر شغلی لازم است. زمانی که یک کاربر قصد دارد از بین کالا یا خدمات مربوط به به چند شرکت یک مورد را انتخاب نماید، معمولا شرکتی را برای دریافت خدمت یا محصول انتخاب می نماید، که تصویری از شرکت در ذهن داشته باشد. به عنوان مثال لوگوی جذاب یک شرکت در ذهن مخاطب ثبت شده است و مخاطب تمایل بیشتری به انتخاب آن شرکت برای دریافت کالا یا خدمت مورد نظر از خود نشان میدهد. چندین نمونه موفق در این زمینه، اسمارتیز ام اند ام M&M , مجموعه رستوران های کی اف سی KFC , میمون چی توز , کاراکتر های بازی انگری برد angry bird و هزاران مورد موفق دیگر در این دسته جای میگیرند. . قطعا هر بار که اسامی موارد بالا ذکر میشود، نمونه کاراکتر آن در ذهن مخاطبان مجسم میشود. این یعنی یک تبلیغ موفق.  تبلیغی که در ذهن مخاطب مانده است. 
داشتن یک کارکتر تبلیغاتی اختصاصی سکوی پرتابی برای کسب وکارها است و  چشم پوشی از آن، هیچ گونه مزیتی به شمار نمی آید، پس شما مشتریان عزیز، اگر همین الان تصمیم گرفته اید، که برای کسب وکار خود یک کاراکتر تبلیغاتی داشته باشید، تیم ایران وب لایف با افتخار این کار را به عهده می گیرد. کافیست با مشاوران ایران وب لایف تماس حاصل فرمایید و اطلاعات بیشتری در زمینه سفارش کار و سایر اقدام های مربوطه کسب نمایید. 
سوالات متداول در خصوص طراحی شخصیت تبلیغاتی

طراحی یک کاراکتر تبلیغاتی برای هر شغلی لازم است. خودتان را تصور کنید که قصد دارید از بین خدمات یا کالای یک یا چند شرکت موردی را انتخاب کنید. کدام بهتر در خاطر شما مانده است؟ شرکتی که یک لوگوی جذاب و ماندگار داشته یا شرکتی که فاقد آن است؟ طراحی یک کاراکتر تبلیغاتی خوب ، موجب میشود تا مخاطب با یک برند ارتباط بهتری برقرار نماید. به عبارتی با مشاهده کاراکتر تبلیغاتی مورد نظر، برند یا محصول صاحب کاراکتر در ذهنش مخاطب نقش ببندد.
هزینه طراحی کارکتر تبلیغاتی قیمت واحدی ندارد . مشتریان می توانند برای اطلاع از لیست قیمت های مربوطه با بخش پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایند و پاسخ سوالات خود را دریافت کنند.
زمان بندی تحویل پروژ های طراحی کارکتر به مشتریان بین 10 الی 30 روز کاری زمان می برد.
از زمان تحویل پروژه مشتریان تا یک سال کلیه خدمات پشتیانی به صورت رایگان می باشد. همچنین مشتریان برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه مختلف و نیز دریافت خدمات بیشتر می توانند با مشاوران تیم ایران وب لایف تماس حاصل فرمانید. چنانچه مشتری از طرح مورد نظر ناراضی باشد، چه اقدامی باید صورت گیرد ؟ چنانچه مشتری مورد نظر از طرح دریافتی ناراضی باشد ، می تواند برای طرح جدید با ایران وب لایف تماس بگیرد. کلیه اصلاحات مورد نیاز پروژه تحویل داده به مشتری به مدت 12 ماه، به صورت رایگان می باشد.

آخرین مقالات

بهترین شرکت سئو سایت در تهران

سئو تبدیل به یکی از مهمترین مولفه های هر کسب وکار اینترنتی شده است.

بهترین تکنیکهای سئو برای دیده شدن در گوگل

بهینه سازی موتور های جستجو یا سئو یکی از مسائل حائز اهمیت برای تمامی سایت ها می باشد...

آشنایی با خدمات موشن گرافیک در ایران وب لایف

امروزه حیات و ممات کسب و کارهای بیشماری در دستان صنعت طراحی قرار دارد

ارتباط با ما

برای ارتباط با کارشناسان تیم پشتیبانی و دریافت خدمات مشاوره ای با ما تماس بگیرید