ایده پردازی

اثربخش ترین تکنیک معرفی محصولات یا خدمات یک کسب وکار به مشتریان هدف، تبلیغات است. به کارگیری استراتژی تبلیغاتی مناسب بر بستر ایده پردازی، برای جذب مشتریان کلیدی ، امری مهم می باشد.

 • ایده نو و خلاقانه در تبلیغات

  ایده های نو و خلاقانه

  ایده نو و خلاقانه، بهترین راه ایجاد تمایز و ایجاد کننده مزیت رقابتی

 • ایده پردازی متناسب با بودجه سازمان

  در نظر گرفتن بودجه سازمان

  یک اصل کلیدی، سرمایه گذاری در بخش ایده پردازی متناسب با بودجه سازمان میباشد.

 • تعیین بازار هدف در ایده پردازی

  تعیین بازار هدف

  تعیین بازار هدف و تناسب بین ایده های طراحی شده و بازار هدف، در راس وظایف تیم میباشد.

 • توجه به فضای تبلیغاتی در ایده پردازی

  توجه به فضای تبلیغاتی

  تحقق ایده های خلاقانه بر بستر فضای تبلیغاتی مناسب، امکان پذیر است.

 • توجه به رقبا در ایده پردازی

  در نظر گرفتن رقبا

  یکی از کارهای مهم در ایده پردازی، آنالیز سایت رقبا میباشد.

 • توجه به استراتژ های سازمان در ایده پردازی

  توجه به استراتژیهای سازمان

  لزوم توجه به استراتژ های بلد مدت و کوتاه مدت سازمان، در تولید ایده های نو و کاربردی

سوالات متداول در خصوص ایده پردازی

به نظر بیشتر کارشناسان مدت زیادی از از عمر تبلیغات چشم بسته باقی نمانده است تبلیغاتی که در آن تمام جامعه را بازار هدف در نظر میگیریم و از میان انبوه هزینه هایی که متحمل شده ایم به دنبال چند مشتری بالفعل میگردیم . تبلیغات هدفمند، نه تنها هزینه ای بسیار کمتری را در بر خواهند داشت بلکه بازخورد به مراتب بیشتری نیز  شامل میشوند. ما بهترین و خلاقانه ترین ایده ها را چه در بستر دیجیتال و چه تبلیغات محیطی برای شما به ارمغان می آوریم.

در این زمینه ما از ایده های نو و خلاقانه ی شما قطعا استفاده خواهیم کرد اما باید در نظر داشت که ایده ها ملی و قابل ارائه باشند و همچنین کار بسیاری از مجتمع ها را که زمان زیادی برای خلق ایده و اجرایی کردن آنها ندارند را راحت میکنیم و با در نظر گرفتن تمامی پارامتر های مجموعه ی شما از قبیل ابعاد مجموعه ، بازار هدف ، نوع خدمت یا محصولات با ایده های نو شما را بر سر زبان ها میاوریم و در ذهن مخاطبانتان جاودان میسازیم.
نه فقط برای ایده پردازی در تبلیغات ، تمامی خدمات در ایران وب لایف دارای قرارداد هایی محکم و با قابلیت پیگیری درمراجع قضایی هستند که خیال شما را از هرگونه سو استفاده راحت میکند .
تمامی تبلیغات سنتی و مدرن اگر به صورت چشم بسته باشند محکوم به شکست هستند پس چه در تبلیغات محیطی چه تبلیغات آنلاین باید بازار هدف و محیط تبلیغاتی و هزینه تبلیغات را محاسبه نمود که در نهایت میباست علمی ایده پردازی شود .

آخرین مقالات

سیر تحول کسب و کارهای سنتی به مدرن

کسب و کارها در دنیای امروزی شاید کمترین شباهت را به زمان شروع خود داشته باشند. درواقع سال­ها قبل این شیوه مدرن حتی قابل تصور هم نبود....

آموزش کاربردی ایمیل مارکتینگ

در سال های اولیه ی پیدایش اینترنت، ایمیل نقش یک اکانت شخصی را برای کاربران ایفا میکرد که تنها دوستان و نزدیکان شما ادرس آن را داشتند.

آموزش قدم به قدم تولید محتوا به صورت کاربردی و هدفمند

احتمالا این جمله را شنیده اید، که محتوا پادشاه است ( content is king). همانطور که هر روزه که تعداد افراد بیشتری از موتورهای جست و جو جهت پیدا کردن سوالات خود استفاده میکنند،

ارتباط با ما

برای ارتباط با کارشناسان تیم پشتیبانی و دریافت خدمات مشاوره ای با ما تماس بگیرید