طراحی سایت اختصاصی

بهترین و کامل ترین امکانات برای مجموعه هایی که میخواهند تفاوت و سبک کاری خودشان را نشان دهند در بسته طراحی سایت اختصاصی موجود است

سوالات متداول در خصوص طراحی سایت اختصاصی

به طور کلی طراحی سایت های شرکتی و فروشگاهی به دو روش انجام می شود. روش اول استفاده از قالب های آماده طراحی سایت از جمله (وردپرس، جوملا و...) است. قالب های آماده به صورت رایگان و غیر رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته و مختص یک وب سایت خاص طراحی نشده اند. به طور مثال یک فروشگاه کفش از یک قالب آماده وردپرس برای طراحی سایت خود استفاده کرده، در حالی که همین قالب در طراحی سایت یک تولیدی پوشاک هم استفاده شده است. نقطه مقابل طراحی سایت با قالب های آماده، طراحی سایت به صورت اختصاصی بوده، که کدنویسی های مربوط به سایت به صورت کاملا یونیک و مجزا برای سایت مورد نظر با زبان های (ASP.NET، PHP و ...) طراحی شده است. در حالی که همین قالب در طراحی سایت یک فروشگاه پوشاک به کار گرفته شده است.

تعیین زمان تحویل پروژه به مشتری به عواملی از جمله نوع سایت (شرکتی، فروشگاهی)، امکانات مورد نیاز مشتری، جلسات تشکیل شده بین تیم فنی و مشتریان و .... بستگی دارد. به طور معمول یک پروژه طراحی سایت اختصاصی حداقل یک ماه زمان نیاز دارد تا به مشتریان تحویل داده شود. 

آخرین مقالات

بهترین شرکت سئو سایت در تهران

سئو تبدیل به یکی از مهمترین مولفه های هر کسب وکار اینترنتی شده است.

بهترین تکنیکهای سئو برای دیده شدن در گوگل

بهینه سازی موتور های جستجو یا سئو یکی از مسائل حائز اهمیت برای تمامی سایت ها می باشد...

آشنایی با خدمات موشن گرافیک در ایران وب لایف

امروزه حیات و ممات کسب و کارهای بیشماری در دستان صنعت طراحی قرار دارد

ارتباط با ما

برای ارتباط با کارشناسان تیم پشتیبانی و دریافت خدمات مشاوره ای با ما تماس بگیرید