مشاوره رایگان : 88394029-88861971-021


Warning: getimagesize(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/iranwebl/domains/iranweblife.com/public_html/wp-content/themes/nuovowp/includes/templates/header-logo.php on line 37

Warning: getimagesize(http://iranweblife.ir/wp-content/uploads/2018/06/FOOTER.png): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/iranwebl/domains/iranweblife.com/public_html/wp-content/themes/nuovowp/includes/templates/header-logo.php on line 37

سرام گرافیک

مجموعه سرام گرافیک با شعار "مبتکر چاپ روی سطوح مختلف" ، با راه اندازی یکی از کاملترین فروشگاه های چاپی ، اقدام به ثبت و ارائه انواع خدمات اعم از چاپ پارچه ، چاپ بر روی کاشی و سرامیک ، چاپ پرچم ، چاپ کوسن و چاپ تیشرت نموده است.

مشاهده سایت

امکانات

این فروشگاه اینترنتی، به کاربران نشان میدهد حتی برای سفارش محصولاتی که مرتبط با چاپ روی پارچه و سرامیک هستند نیز میتوان از بستر آنلاین استفاده کرد.
کاربران میتوانند به سادگی و از همان صفحه اصلی، محصولات محبوب و پرکاربرد را ببیند. علاوه برآن از طریق گروه محصولات مختلف میتوانند با سایر محصولات آشنا شده یا آنها را به سبد خرید خود اضافه کنند.
مشاهده محصول، انتخاب مشخصات و ارسال فایل نهایی، به سادگی و در کمترین زمان ممکن قابل انجام است.
پیش از ثبت سفارش در بخش تعرفه ها میتوان از تعرفه های جزئی و کلی محصولات باخبر شد. ضمن اینکه میتوان با انتخاب و مشاهده فایلهای گرافیکی مختلف، طراحی بهتر و دقیقتری از فایل ارسالی داشت.

ویژگی ها

پنل کاربری سایت قابلیت پیگیری سفارشات ثبت شده ، مشاهده محصولات محبوب، پرینت و مشاهده پیش فاکتور، ثبت و مشاهده آدرس های ثبت شده، شارژ حساب کاربری و کیف پول ، استفاده از کوپن های تخفیف و .. را داراست.

همچنین مدیر سایت در پنل اختصاصی خود، میتواند هر نوع محصول از هر نوع گروهی را تعریف کرده و برای آن فایلهای راهنما و گرافیکی مخصوص، ویدئوهای آموزشی ، مقالات و توضیحات با فیلتر تمام ویژگی های سئو را تعریف کند.

علاوه براین، قابلیت تعریف کدهای تخفیف به صورت تکی و گروهی، تخفیفات لحظه ای، تخفیف برحسب نوع گروه کاربر ، تعریف و دسته بندی کاربران، مشاهده گزارشات مالی و واریزهای کاربری در پنل مدیریت به صورت کامل امکان پذیر است.

درباره سرام گرافیک

شرکت سرام گرافیک (مبتکر چاپ عکس دیجیتالی برروی کاشی و سرامیک) از ابتدای تاسیس تاکنون به افتخارات بسیاری دست یافته و به دریافت بیش از 10 تقدیرنامه معتبر مدیریت از بزرگترین مدیران برندهای جهانی و بیش از 10 تقدیرنامه داخلی نائل آمده است و در سال 1385 به عنوان کارآفرین نمونه کشور را از وزارت کار و وزارت رفاه و امور اجتماعی دریافت نموده است.

Menu