مشاوره رایگان : 88394029-88861971-021


Warning: getimagesize(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/iranwebl/domains/iranweblife.com/public_html/wp-content/themes/nuovowp/includes/templates/header-logo.php on line 37

Warning: getimagesize(http://iranweblife.ir/wp-content/uploads/2018/06/FOOTER.png): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/iranwebl/domains/iranweblife.com/public_html/wp-content/themes/nuovowp/includes/templates/header-logo.php on line 37

مجتمع چاپ ایران کهن

بزرگترین و مجهزترین مجتمع چاپ دیجیتال ایران با راه اندازی اولین فروشگاه چاپی آنلاین ، تمامی محصولات و خدمات چاپی خود را به صورت حضوری و غیرحضوری به مشتریان و مخاطبان عرضه میکند.

مشاهده سایت

امکانات

کاربران این سامانه میتوانند پس از کسب اطلاعات و آگاهی در مورد محصول انتخابی ، به صورت آنی از قیمت آن مطلع شده و سپس اقدام به ثبت سفارش بکنند. تنوع محصولات در این سایت به گونه ای است که هرنوع محصول مرتبط با چاپ در هر زمینه ای یافت میشود. از محصولاتی که با دستگاههای دیجیتال چاپ میشوند، تا هدایای تبلیغاتی و چاپ پاکت و …

کاربران پس از سفارش ، میتوااند به صورت لحظه ای و از طریق پیام کوتاه، ایمیل و پیام کاربری خود سایت ، از آخرین وضعیت سفارش خود آگاه شوند.

برای کاربران همکار نیز امکان ارتقاء به سطح همکار از طریق پنل کاربری وجود دارد. کاربران همکار طبق تخفیفات و تعرفه هایی که مدیر تعریف کرده است، میتوانند از امکانات بیشتری برخوردار شوند.

Load Time : 1.3
Alexa : 1300
Site Links : 110

ویژگی ها

پنل اختصاصی برای کاربران، امکان ارائه تخفیفات گوناگون برای هر کاربر و هر گروه محصول، ثبت و پیگیری لحظه ای سفارشات توسط کاربران، مشاهده فاکتور و پرینت آن، مشاهده لحظه ای قیمت و … ، تنها برخی از ویژگی های کامل ترین سیستم ثبت سفارشات چاپی میباشد.

112% Increase in site conversion

SEO

“چاپ فلت بد” ، “چاپ فوم برد” ، “کارت آويز گردني”  ، “چاپ بنر” ، “چاپ مجله” ، “کارت ويزيت” ، “کارت ويزيت افست” ، “طلاکوب” ، “چاپ شاسي MDF” ، “چاپ مش و استيکر” ، “فلت بد” ، “چاپ افست”

تنها بخشی از کلمات این سایت هستند که در صفحه اول گوگل مشاهده میشوند و با ثبت محتوا و مقالات اختصاصی و بدون استفاده از تبلیغاتی کلیکی یا تبلیغات گوگل (Google Ads) بدست آمده اند.

Menu