مشاوره رایگان : 88394029-88861971-021


Warning: getimagesize(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/iranwebl/domains/iranweblife.com/public_html/wp-content/themes/nuovowp/includes/templates/header-logo.php on line 37

Warning: getimagesize(http://iranweblife.ir/wp-content/uploads/2018/06/FOOTER.png): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/iranwebl/domains/iranweblife.com/public_html/wp-content/themes/nuovowp/includes/templates/header-logo.php on line 37

مجتمع چاپ مدرن

مجتمع چاپ مدرن به عنوان یکی از بزرگترین مراکز چاپ دیجیتال کشور، با راه اندازی فروشگاه چاپی آنلاین، محصولات خود را در گروه های سازه های نمایشگاهی ، چاپ فضای خارجی و داخلی ، چاپ دیجیتال ، پارچه و سابلیمیشن ارائه میکند.

مشاهده سایت

امکانات

در این سامانه، کاربران میتوانند با کمترین میزان اتلاف وقت و جستجوی بی مورد، محصول مورد نظر خود را پیدا کنند. همچنین برای راحتی بیشتر ، محصولات پرکاربرد بسته به نوع استفاده، در صفحه اول و در باکس طلایی سایت قرار داده شده است.

در صفحه محصول نیز ویژگی های محصول، محصولات مشابه، فایل راهنما و توضیحات تکمیلی محصول گنجانده شده تا کاربران از خرید خود اطمینان حاصل کنند. مشاهده نظرات سایر کاربران و ویدئوهای آموزشی این بخش را به طور کامل برای کاربران تبدیل به یک فروشگاه تمام عیار کرده است.

بعد از خرید نیز کاربران از بابت پیگیری نگرانی خاصی ندارند، چرا که در پنل کاربری یا از طریق پیامک و ایمیل میتوانند به طور کامل و به صورت لحظه ای از وضعیت سفارش خود آگاه شوند.

ویژگی ها

پنل کاربری سایت ، قابلیت پیگیری سفارشات ثبت شده ، پرینت و مشاهده پیش فاکتور، مشاهده محصولات محبوب، امکان ارتقاء به سطح همکار  و خریدهای قبلی را دارد.

همچنین مدیر سایت در پنل اختصاصی خود، بسته به نوع گروه کالا، امکان تعیین قیمت برای محصولاتی که نیاز به محاسبه اختصاصی دارند را داراست. علاوه براینکه میتواند قیمت و زمان تحویل هر محصول را یکبار و برای تمام محصولات به صورت دستی وارد کند تا کاربران بدون اتلاف وقت از آن اگاهی یابند.

امکان تعیین تخفیفات ویژه برای هر گروه محصول و هر نوع کاربر، پیشنهادات ویژه ، تعریف کد تخفیف و … تنها بخشی کوچک از ویژگی های پنل مدیریت این سایت میباشد.

وبلاگ

وبلاگ مجتمع چاپ مدرن، همانند یک مجله خبری و آموزشی، قابلیت ثبت و دسته بندی مقالات مرتبط در زمینه چاپ را داراست. وجود این وبلاگ در تثبیت و بهبود رتبه سایت در گوگل و بالا رفتن رتبه کلمات کلیدی بسیار موثر است.

امکان ثبت برچسب ، metaDescription و metaTags ، لینک دهی داخلی به سایر بخشهای سایت، نام گذاری برروی تک تک تصاویر و سایر امکانات ، درست مانند یک سیستم مدیریت محتوای قوی در پنل مدیریت این وبلاگ وجود دارد.

Menu