گروه صنعتی نانو بتن

طراحی وب سایت اختصاصی گروه صنعتی نانو بتن

 • بررسی ویزگی ریسپانسیو در سایت نانو بتن امین

  طراحی واکنش گرا

  سایت نانو بتن به صورت داینامیک و تمام اتوماتیک ، بر روی دیوایس های موبایل، تبلت و.. سازگاری دارد. ویژگی بارز سایت، پشتیبانی به صورت دو زبانه است.

 • لیست مقالات در پنل

  لیست مقالات سایت در چندین دسته بندی در منو سایت قرار داده شده است. تنظیمات مربوط به لیست مقالات از بخش مدیریت امکان پذیر است.

 • لینک های دسترسی در سایت

  امکان اضافه ، حذف یا ویرایش لینک های دسترسی به واحدهای مختلف در پنل مدیریت وجود دارد. لینک های موجود، در منو سایت برای کاربران قابل دسترسی است.

nanobeton website display in pc
nanobeton website display in mobile
nanobeton website display in tablet
 • طراحی سایت به صورت دو زبانه

  یکی از امکانات ویژه، پشتیبانی از دو زبان در آن می باشد.

 • خروجی از اطلاعات کاربران در پنل

  در پنل مدیریت امکان گرفتن خروجی از اطلاعات کاربران به سهولت امکان پذیر است. اطلاعات خروجی می توانند در قالب های اکسل ، پی دی اف و... باشد.

 • مدیریت شبکه های اجتماعی سایت

  دسترسی به لینک های شبکه های اجتماعی سایت و تنظیمات مربوط به آن ها، از بخش شبکه های اجتماعی در پنل مدیریت امکان پذیر است.

گروه صنعتی نانو بتن، در سال ۱۳۷۸ با شماره ثبتی ۲۱۵۷ تاسیس وسپس موفق به کسب نشان استاندارد در زمینه تولید بتن آماده وسیستم مدیریت کیفیت ۹۰۰۱ ISO گردیده است. طراحی اختصاصی سایت نانو بتن، توسط شرکت طراحی سایت ایران وب لایف به منظور معرفی محصولات و خدمات طراحی شده است. برجسته ترین و اختصاصی ترین امکانات سایت نانو بتن به طور خلاصه مورد بررسی قرار گرفته است.

ورود به سایت

سوالات مرتبط با این نمونه کار

ممکن است در مورد این پروژه این سوالات برای شما پیش بیاید

ما در ایران وب لایف به شما این ضمانت را میدهیم که خدمت دریافتی شما کاملا ارزنده و متناسب با مبلغ پرداختی خواهد بود . اما هنگامی که از طراحی و پیاده سازی یک وبسایت حرف میزنیم از فروش یک محصول سخن نمیگوییم و بحث مجموعه ای از خدمات است که دقیق باید نیاز سنجی شود . بسیاری از مجموعه های طراحی سایت فقط یک بستر وب را طراحی و تحویل مشتری میدهند بدون آنکه مسئولیتی را در قبال خدمت ارائه شده ندارند اما ایران وب لایف خود را مکلف میداند تا بهترین خدمات را در خور نیاز شما ارائه دهد پس باید کامل از مشتریان خود نیاز سنجی نماید و پس از آن اقدام به قیمت دهی نماید و این موضوع زمانی کاملا قابل درک است که بدانیم سایت طراحی شده فقط مختص شماست و به صورت کاملا انحصاری برای مجموعه شما طراحی شده است دقیقا همانند خودروی لوکسی که تمام قطعات آن فقط برای شما طراحی و ساخته شده است .
بزرگترین ضمانت ایران وب لایف نمونه کارها و رضایت مشتریان قدیمی ماست که موجب فخر ایران وب لایف است . اما از نظر وجاهت قانونی در شروع پروژه قراردادی مابین مجری و کارفرما منعقد خواهد شد که در آن تمام نیاز های لازم برای اطمینان خاطر کارفرما دیده شده است در این قرار داد تسویه مالی به صورت مرحله ای ( بر اساس ابعاد پروژه ) پس از هر فاز از پروژه و اعلام رضایت کارفرما انجام خواهد شد و در پایان مدت قرارداد ایران وب لایف موظف به انجام پشتیبانی به مدت معلوم خواهد بود . نکته آخر اینکه اگر طراحی سایت به صورت اختصاصی صورت پذیرد پشتیبانی بسیار طولانی مدت خواهد بود.

ارتباط با ما

برای ارتباط با کارشناسان تیم پشتیبانی و دریافت خدمات مشاوره ای با ما تماس بگیرید