مجتمع چاپ ایران کهن

نمونه کار طراحی سایت اختصاصی چاپ دیجیتال ایران کهن

 • امکان مشاهده تراکنش های کاربران در چاپ ایران کهن

  امکان مشاهده تراکنش های کاربران

  در پنل مدیریت سایت ، امکان مشاهده تراکنش های ثبت شده، ویرایش اطلاعات مربوط به تراکنش ها و اقدامات مشابه موجود است.

 • امکان پیگیری سفارشات توسط کاربر و مدیر سایت در مجتمع چاپ ایران کهن

  امکان پیگیری سفارشات توسط کاربر و مدیر سایت

  امکان پیگیری و ثبت راحت و سریع سفارشات مشتری وجود دارد. مشتریان می توانند در لحظه ثبت سفارش فاکتور را مشاهده نمایند.

 • طراحی واکنش گرا در سایت مجتمع ایران کهن

  طراحی واکنش گرا

  صفحات سایت با توجه به مرورگرها و دیوایس های موبایل، تبلت، و... به درستی طراحی شده است.

kohan website display in mobile
kohan website display in pc
kohan website display in tablet
 • مدیریت لینک ها در سایت چاپی ایران کهن

  مدیریت لینک ها

  در این بخش از پنل مدیریت، کلیه عملیات مربوط به ویرایش و حذف پیوندها، ویرایش گروه پیوند، اضافه کردن پیوند و..... امکانپذیر است.

 • امکان مشاهده گزارشات مالی به صورت تناوبی در سایت ایران کهن

  امکان مشاهده گزارشات مالی به صورت تناوبی

  این بخش، در پنل مدیریت مهم است. تعداد کاربران ، واریزهای روزانه، موجودی کیف پول و ..... قابل مشاهده و ویرایش است.

 • امکان تغییر قیمت محصولات در هر لحظه در سایت ایران کهن

  امکان تغییر قیمت محصولات در هر لحظه

  طراحی سایت به گونه ای انجام شده است، که امکان ویرایش، حذف و اضافه کردن قیمت ها وجو دارد.

مجتمع چاپ ایران کهن، از جمله مجهزترین مجتمع چاپی آنلاین کشور می باشد. انواع محصولات و خدمات چاپی را به صورت حضوری و غیر حضوری به مشتریان ارائه می دهد. ویژگی برجسته وب سایت چاپی آنلاین مجتمع ایران کهن، داشتن پنلی قدرتمند است. در ادامه، مهم ترین ویژگی های موجود در پنل مدیریت مطرح شده است.

ورود به سایت

سوالات مرتبط با این نمونه کار

ممکن است در مورد این پروژه این سوالات برای شما پیش بیاید

طراحی اختصاصی سایت چاپی ، محدودیتی در خصوص افزودن انواع مختلف محصولات چاپی ندارد. به طور معمول در فضای سنتی ، مشتری در هنگام در خواست سفارش بر روی یک محصول چاپی ( کاتالوگ ، پوستر ، بروشور و....) طرح پیشنهادی خود را ارائه داده و چاپخانه طرح مشتری را با توجه به ویژگی های مورد نظری که از طرح انتظار دارد ، چاپ می کند. طراحی سایت چاپی نیز بر طبق همین روال پیش می رود، با این تفاوت که این مراحل به صورت آنلاین و بر بستر وب صورت می گیرد. دسته بندی های مختلفی از محصولات چاپی به سایت مورد نظر اضافه شده و مشتری می توانند بعد از آپلود طرح مورد نظر خود ، محصول چاپی مورد نظر برای چاپ طرح روی آن و سایر ویژگی های مورد نظری که از محصول انتظار دارد را انتخاب نماید.
پاسخ قطعا مثبت است. ایران وب لایف در طراحی سایت های اختصاصی چاپی این امکان را به مشتریان می دهد که در هر زمانی بتوانند، محصول مورد نظر خود را به سایت اضافه کنند. به عنوان مثال یک مشتری خواستار افزودن محصول جعبه به بخش محصولات است، این امکان توسط ایران وب لایف قرار داده شده است.
زمان تحویل پروژه های طراحی سایت متفاوت است . در جلساتی که بین مشتریان و تیم طراحی سایت ایران وب لایف تشکیل می شود، صحبت هایی در خصوص ویژگی هایی که سایت مورد نظر باید داشته باشد ، از امکانات صفحه اصلی گرفته تا بخش محصولات ، امکانات سبد خرید ، پنل مدیریت و .... مطرح می شود. زمان نهایی تحویل پروژه باتوجه به زمان مورد نیاز تیم طراحی سایت به منظور پیاده سازی سایت مربوطه به مشتری در این جلسات اعلام شده و بر اساس توافق صورت گرفته بین دو طرف ، تعیین می شود.
نیاز یک وب سایت به سرور اختصاصی به عوامل مختلفی بستگی دارد، یکی از این عوامل تنوع بالای محصولات در سایت های چاپی است و هر کدام از این محصولات، دسته بندی ها و ویژگی های مختلفی را شامل می شوند، در نتیجه داشتن یک سرور اختصاصی نتیجه ای بهتر را برای سایت مورد نظر به همراه دارد.
برای این کار، می توان به صورت درصدی قیمت یک محصول را افزایش داد، به طور مثال محصول چاپی بروشور، که در سایز های مختلفی در سایت قرار داده شده است، قیمت های مربوطه با توجه به ( سایز ، تعداد، جنس و...) و به صورت درصدی افزایش می یابد. در غیر این صورت اگر صاحب سایت خواستار این باشد، که تنها یک دسته بندی خاص را تغییر قیمت دهد ، انجام این کار به صورت دستی صورت می گیرد.
کلیه عملیات مربوط به نصب و را اندازی اولیه سایت ، بر عهده تیم طراحی سایت ایران وب لایف می باشد. در صورتی که مشتریان محترم ، نیاز به سرور اختصاصی داشته باشند، تیم فنی ایران وب لایف به صورت رایگان خدمات نصب سرور اختصاصی برای سایت مورد نظر انجام می دهد. مشتریان می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر در این رابطه با ایران وب لایف تماس حاصل فرمایند. تیم پشتیبانی، در کم ترین زمان ممکن، به سوالات، پاسخ می دهند.

ارتباط با ما

برای ارتباط با کارشناسان تیم پشتیبانی و دریافت خدمات مشاوره ای با ما تماس بگیرید