طراحی سایت چاپی

امروزه طراحی سایت چاپی، از نیازهای اساسی صنایع فعال درحوزه ی چاپ می باشد. هدف از سایت چاپی ،معرفی فضای دیجیتال و ایجاد شرایط رقابتی با دیگر صنایع فعال حوزه چاپ می باشد.

ویژگی قیمت گذار در طراحی سایت چاپی

محاسبه آنلاین قیمت

اصلی ترین دغدغه‌های مدیران سایت ،قیمت‌گذاری آنلاین محصولات چاپی است، که باید در طراحی سایت چاپی در نظر گرفته شود.

سفارش اختصاصی محصول در طراحی سایت چاپی

سفارش اختصاصی

در سایت چاپی ، امکان سفارش محصولات چاپی مانند، کاتالوگ، بروشور، و... دراندازه های دلخواه برای مشتری وجود دارد.

پیش نمایش محصولات در طراحی سایت چاپی

پیش نمایش محصولات

از جمله امکانات مهمی است که باید در طراحی سایت های چاپی در نظر گرفت، پیش نمایش محصول چاپی است.

پیش نمایش محصولات در طراحی سایت چاپی

سفارش محصول چاپی

نوع محصول چاپی و صحافی، جنس گرماژ، نوع پوشش چاپ و برش ، آپلودر و....فیلدهای کلیدی سفارش محصول هستند.


صنایع فعال در حوزه ی چاپ، همچون گذشته نمیتوانند تنها با ارائه محصولات و خدمات چاپی در فضای دیجیتال به سوددهی برسند. طراحی سایت چاپی، نیاز هر صنعت فعال حوزه ی چاپ برای معرفی خود به کاربران در فضای دیجیتال و رقابت با دیگر صنایع حوزه چاپ میباشد. فناوری و دانش به کار گرفته شده به کمک ابزارهای طراحی سایت از جمله فروش اینترنتی، پیشرفت این صنایع را، فراتر از انتظار تضمین مینماید. خاص ترین خدمت ایران وب لایف در حوزه فعالیت خود، طراحی و اجرای تبلیغات چاپی است، که کمتر مجموعه ای در زمینه طراحی سایت وجود دارد که نیازهای مخاطبان خود در زمینه تبلیغات چاپی را مرتفع سازد . هر چقدر هم که شما در زمینه دیجیتال مارکتینگ قدرتمند عمل کنید، نمیتوان اهمیت یک تبلیغات چاپی موثر را نادیده گرفت هنوز یک کارت ویزیت زیبا یا یک بروشور خاص اهمیت خود را در جذب مشتری دارد. ایران وب لایف با دارا بودن تیم طراحی بسیار قوی و یک چاپخانه کامل به شما این امکان را میدهد، تا هرگونه طراحی و اجرای تبلیغات چاپی را که دارید، در همین جا برطرف نمایید. به طور کلی تبلیغات چاپی انواع مختلفی دارد که هریک از بخش ها را به صورت تمام و کمال می توانید از ایران وب لایف بخواهید :

محصولات نمایشگاهی
محصولات پارچه
چاپ کاتالوگ
تبلیغات محیطی همایش و مراسم ها
اوراق اداری (ست اداری)
پوستر
چاپ هدایای تبلیغاتی


 در ادامه توضیحات مربوط به هر یک از این محصولات چاپی ارائه شده است.

محصولات نمایشگاهی : خدمات چاپی که ایران وب لایف برای چاب در حوزه نمایشگاه ها و غرفه سازی انجام میدهد عبارت است از : تولید میز کانتر، پاپ آپ، رول آپ، پوستر ، استند با چاپ بنر و … که میتواند یک غرفه خاص و زیبا را برای شما تهیه و تولید نماید و به بهینه کردن هزینه در نمایشگاه کمک شایانی کند .

محصولات پارچه : این دسته از زمینه چاپ، کاربردهای مختلفی از قبیل چاپ پرچم , چاپ بر روی پارچه مانند تیشرت و کروات , چاپ تابلو فرش و زیر پایی ، چاپ کاتالوگ و... دارد.  کاتالوگ  ها،  یکی از ابزار اصلی تبلیغات هر مجموعه ای هستند . چرا که مهمترین اطلاعات و عکس ها در رابطه با شناخت مجموعه , محصولات یا خدمات در آن ها  جای میگیرد.

چاپ کاتالوگ : چاپ کاتالوگ ها، به چند دسته کلی تقسیم بندی میشود . چاپ کارت دعوت , چاپ بروشور و چاپ دفترچه تبلیغاتی چاپ تبلیغات محیطی تبلیغات محیطی جزئی لاینفک در راه اندازی هر شغلی است .

تبلیغات محیطی : از جمله تبلیغات محیطی، میتوان به فلکس، بنر ، بک لایت اشاره کرد . طراحی تبلیغات محیطی نقش بسیار مهمی را در شغل شما ایفا میکند .

همایش و مراسم ها : از ملزومات همایش و مراسمات  محصولاتی همچون پوستر، میز کانتر ، کارت دعوت  هستند، که جزئی لاینفک و جدا نشدنی قلمداد می شوند. شما کاربران عزیز می توانید زیباترین طراحی ها را از ایران وب لایف بخواهید .

  اوراق اداری :  استفاده از اوراق اداری منحصر به فرد یک حسن است و جلوه ی بیشتری به مجموعه شما خواهد داد ایران وب لایف استفاده از سربرگ ، کارت ویزیت و سایر ملزومات اداری را به صورت اختصاصی به شما پیشنهاد میدهد و آنها را با نازلترین قیمت در اختیار شما قرار خواهد داد .

 چاپ پوستر : به دلیل هزینه پایینی که پوسترها دارند، یکی از بهترین روش های تبلیغاتی هستند. از جمله آنها میتوان به پِلات ، کٌتد اشاره کرد . پوسترها مزایای بی نظیری دارند و جلوه به خصوصی را از محصولات و خدمات شما منعکس میکنند .

هدایای تبلیغاتی : این روزها بازار هدایای تبلیغاتی از قبیل پاور بانک , جا سوئیچی , خودکار , فلش , ست اداری و غیره بسیار داغ است و تقریبا مجموعه ای نیست که هدیه نداده و یا نگرفته باشد.
ایران وب لایف بهترین متریال و هدیه و بهترین نوع چاپی، متناسب با مجموعه شما برایتان به ارمغان می آورد.
این شرکت چاپی، با ارائه نمونه کارهای موفق در طراحی سایت اختصاصی چاپخانه ها، می تواند برای شما اعتماد آفرین باشد سایت های چاپی ایران کهن، مدرن، سرام گرافیک، کوثر از جمله نمونه کارهای ایران وب لایف هستند که نتایج مطلوبی از فروش و خدمات را آنلاین کسب کرده اند. 
پس اگر صاحب یک مجتمع چاپی هستید، با اطمینان می توانید طراحی سایت چاپی خود را به ایران وب لایف بسپارید. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با ایران وب لایف تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول در خصوص طراحی سایت چاپی

امروزه با توجه به این که مشتریان انواع خدمات و محصولاتمورد نظرشان را از طریق سرچ در موتورهای جست وجو و شبکه های اجتماعی مختلف  پیدا می کنند، برای کسب وکار ها ضروری است تا با داشتن یک سایت اختصاصی خود را به مشتریان و کاربران در فضای اینترنت معرفی کنند. چاپخانه ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

شرکت طراحی سایت ایران وب لایف، چندین سال است که به طور تخصصی بر روی طراحی انواع سایت های چاپخانه ای فعالیت می کنند. نمونه های موفق طراحی سایت چاپی توسط این شرکت ، سایت های ایران کهن، کوثر، مدرن، سرام گرافیک و .. است. البته این وب سایت ها به طور مجزا دارای یک سری امکانات اختصاصی هستند ، که انواع ویژگی های آنها در بخش نمونه کارهای سایت ایران وب لایف بررسی شده است.
به طور کلی طراحی سایت چاپی از اهمیت بالایی برخوردار است . فیلدهایی هم چون قیمت دهی آنی محصول سفارش داده شده،  نوع محصول چاپی ( کاتالوگ، بروشور ، پوستر و..... ) و انتخاب طرح مورد نظر روی هر یک از این موارد، تعیین ویژگی های کلیدی محصول ( نوع برش، تعداد لت ، جنس و...) و عوامل اینچنینی باید در کد نویسی های مربوط به سایت های چاپی در نظر گرفته شود. تعیین قیمت نهایی، وابسته به پیاده سازی این عوامل در سایت چاپی مورد نظر است.  
تمامی پشتیبانی های ایران وب لایف تا یک سال به صورت رایگان می باشد . 
استفاده از قالب های آماده طراحی سایت ، وابسته به نوع کسب وکار مورد نظر است. در کسب وکاری که در یک حوزه خاص فروش محصول فعالیت می کنند و مشتری در تعیین ویژگی های مختلف سفارش نقش ندارد ، قالب های آماده گزینه مناسبی هستند. اما در سایت هایی مانند سایت چاپی، که مشتری تعیین کنده بیشتر ویژگی های مربوط به محصول مورد نظر است، از طرح روی محصول گرفته تا تعداد برش ، جنس ،یک رو و .... سایت های اختصاصی بهترین گزینه است. چرا که چنین فیلدهایی از ابتدا در یک قالب آماده وجود ندارد. 

آخرین مقالات

بهترین شرکت های طراحی سایت

تا به حال این سوال برایتان پیش آمده که آیا من هم میتوانم برای خودم یا برای شرکتم یک سایت کاملا اختصاصی داشته باشم؟

دلایل تاثیرگذاری موشن گرافیک روی دیجیتال مارکتینگ

در این مقاله هفت دلیل برای تاثیرگذاری موشن گرافیک بر دیجیتال مارکتینگ را بیان میکنیم.

بهترین شرکت سئو سایت در تهران

سئو تبدیل به یکی از مهمترین مولفه های هر کسب وکار اینترنتی شده است.

ارتباط با ما

برای ارتباط با کارشناسان تیم پشتیبانی و دریافت خدمات مشاوره ای با ما تماس بگیرید