هوشمند سازی کسب و کار

امروزه ، بسیاری از تکنولوژی ها و امکانات هوشمند ، جایگزین عملیات بسیاری از کسب وکار های سنتی شده است. به عبارتی بخشی از عملیات کسب وکارها که شکلی هوشمند به خود گرفته است، همان هوشمند سازی کسب وکارها را بیان میکند.

طراحی سایت از ملزومات هوشمند سازی

یک سایت منعطف، کاربردی و..، به طوری که کاربر به راحتی بتواند خدمات مورد نیاز خود را دریافت کند، از ملزومات هوشمند سازی است.

طراحی سایت
کاربرد اپلیکیشن های موبایلی در هوشمند سازی کسب وکار ها

اپلیکیشن های موبایلی، درعین سادگی به عنوان یک رابط قدرتمند برای ارتباط مشتریان و مجموعه مورد نظر به شمار می آیند.

اپلیکیشن های موبایلی
جست و جوی راحت در سیستم های هوشمند

کاربران و کلیه ذینفعان مرتبط با یک کسب و کار به راحتی بتوانند ، عملیات خود را در سیستم هوشمند شده کسب وکار مورد نظر انجام دهند.

جست و جوی راحت و سریع
ارتباط با واحد های سازمانی در هوشمند سازی

ایجاد سیستم ارتباطی مستقیم بین کاربر و واحدهای مورد نظر، از ملزومات عملیات هوشمند سازی در کسب وکارها به شمار می آید.

ارتباط با واحدهای سازمانی

سوالات متداول در خصوص هوشمند سازی کسب و کار

تا پیش از پیاده سازی هوشمند سازی در بدنه یک سازمان، اطلاعات مختلف در سازمان به صورت پراکنده و در دسته بندی های مختلف ایجاد شده بود. با روی کار آمدن تکنیک های هوشمند سازی در ساختار تیم ها، اطلاعات موجود شکل منسجم تری به شکل خود گرفت. به کارگیری ابزارهای مختلف هوشمند سازی از جمله مدل های کسب وکاری، ارائه الگوهای استاندارد، نرم افزارهای کاربردی مربوطه، الگوریتم های هوشمند سازی و.... به شکل گیری زمینه هوشمند سازی در کسب و کار ها کمک به سزایی می کند. اطلاعات منسجم به کسب وکار کمک می کند تا در تصمیم گیری های بعدی سازمان به راحتی بر اساس آن ها تصمیم گیری شده و نتایج قابل پیش بینی ارائه شود.
با هوشمند کردن فرآیندهای موجود در یک کسب و کار ، تجزیه و تحلیل اطلاعات و استخراج نتایج حاصل به شکل منسجم تری صورت می گیرد. در هزینه های مربوطه و زمان مصرفی صرفه جویی به سزایی صورت می گیرد. منابع مصرفی به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. رشد و توسعه کسب وکار مورد نظر به میزان قابل توجهی افزایش پیدا می کند.
حوزه خدمات ارائه شده در زمینه هوشمند سازی به مشتریان بسیار متنوع است. یک مشتری برای کسب و کار سنتی خود پیش از ورود به دنیای دیجیتال، نیاز به یک وب سایت متناسب و اختصاصی دارد. ایران وب لایف در زمینه طراحی سایت های اختصاصی برای مشتریان موفق عمل کرده است. طراحی سایت اختصاصی برای کسب وکارها، تنها یکی از چندین خدمت ایران وب لایف در زمینه هوشمند سازی است. ارائه نرم افزارهای ارتباط با مشتری در زمینه هوشمند سازی ، نرم افزارهای تحلیل آماری مرتبط و... تنها بخشی از خدمات ارائه شده در زمینه هوشمند سازی هستند.
کلیه خدمات مشاوره ای تیم ایران وب لایف به صورت رایگان صورت می گیرد. مشتریان می توانند جهت ارتباط با مشاوران و دریافت پاسخ سوالات خود با بخش پشتیبانی تیم تماس گرفته و اطلاعات مورد نیاز را دریافت نمایند. لازم به ذکر است ، بعد از تحویل پروژه به مشتری از زمان تحویل پروژه به مدت یک سال، کلیه خدمات ارائه شده بعد از تحویل سفارش به صورت رایگان می باشد.
تعیین هزینه پرداختی مشتری بر اساس پروژه درخواستی تخمین زده می شود. هزینه های مربوط به هوشمند سازی در بخش طراحی سایت مشتری ، نرم افزار های سازمانی مربوطه، ابزارهای هوشمند سازی در سایت مشتری و.... در تعیین قیمت نقش دارند.

آخرین مقالات

بهترین شرکت های طراحی سایت

تا به حال این سوال برایتان پیش آمده که آیا من هم میتوانم برای خودم یا برای شرکتم یک سایت کاملا اختصاصی داشته باشم؟

دلایل تاثیرگذاری موشن گرافیک روی دیجیتال مارکتینگ

در این مقاله هفت دلیل برای تاثیرگذاری موشن گرافیک بر دیجیتال مارکتینگ را بیان میکنیم.

بهترین شرکت سئو سایت در تهران

سئو تبدیل به یکی از مهمترین مولفه های هر کسب وکار اینترنتی شده است.

ارتباط با ما

برای ارتباط با کارشناسان تیم پشتیبانی و دریافت خدمات مشاوره ای با ما تماس بگیرید