طراحی اختصاصی نرم افزار سازمانی

جز سخت افزاری و نرم افزاری دو جز کلیدی در هر سازمان میباشد. به طور کلی زیر ساخت ها و تجهیزات مربوط به سازمان در دسته بندی سخت افزاری و سیستم های مدیریت منابع انسانی، مدیریت ارتباط با مشتری و...، از جمله اجزا نرم افزاری محسوب می شوند.

ویژگی امنیت  در طراحی اختصاصی نرم افزار سازمانی

ویژگی امنیت

یکی از ویژگی های مهم در طراحی نرم افزار های سازمانی، ایجاد امنیت در نرم افزار ها به منظور استفاده در سازمان ها می باشد.

قابلیت سازگاری در طراحی اختصاصی نرم افزار سازمانی

قابلیت سازگاری

سازگاری نرم افزار های سازمانی با دیگر نرم افزار های به کار گرفته شده در سازمان ، امری کلیدی است.

راحتی کار با نرم افزار های سازمانی

راحتی کار با نرم افزار

راحتی در راه اندازی و به کارگیری نرم افزار های سازمانی امری مهم است، که باید در روند طراحی در نظر گرفته شود.

تجزیه و تحلیل درست نرم افزار سازمانی

قابلیت تجزیه و تحلیل

نرم افزارهای سازمانی باید یتوانند تجزیه و تحلیل درستی از عملیات های سازمانی از خود نشان دهند.

طراحی اختصاصی نرم افزار سازمانی، از جمله بخش های کلیدی سیستم های اطلاعاتی مبتنی بر کامپیوتر می باشند. نرم ­افزارهای سازمانی، به شرکت ها، سازمان ها( خصوصی و دولتی) و ... این امکان را می دهد تا ارتباط خود را با مشتریان حفظ نمایند و سود آوری خود را افزایش دهند. خدمات ارائه شده توسط نرم ­افزارهای سازمانی ، به طور معمول پیرامون خدماتی از قبیل پردازش اطلاعات، سیستم­های حسابداری، سیستم­های امنیتی، سیستم­های ارتباط با مشتری، سیستم­های پرداخت آنلاین و... است.

سوالات متداول در خصوص طراحی اختصاصی نرم افزار سازمانی

راه اندازی یک کسب و کار اثربخش در بازار داخلی و به موازات آن پیشرفت در بازار جهانی، نیازمند نرم افزارهای سازمانی متناسب با کسب و کار مورد نظر می باشد. بدون شک طراحی نرم افزار اختصاصی متناسب با کسب و کار مشتری ، اثر بخش تر از نرم افزارهای رایگانی است که در بازار و به صورت عمومی مورد استفاده قرار می گیرد. با این توضیحات می توان گفت ، نوع کسب و کار مورد نظر و خدمتی که ارائه می دهد تعیین کننده این است ک آیا نیاز به نرم افزار سازمانی در آن کسب وکار احساس می شود یا خیر.
پروژه های نرم افزاری سازمانی در قالب اختصاصی ، معمولا از آخرین تکنولوژی های روز طراحی ، تولید ، تست و ارزیابی در آن استفاده می شود. به علاوه ، این نرم افزار ها با توجه به این که بر اساس نیاز مشتری طراحی می شود، تنها مختص کسب و کار مشتری است .
هزینه های مربوط به پروژه های نرم افزار سازمانی قیمت واحدی ندارد. به دلیل آنکه نرم افزارها در قالب اختصاصی برای مشتری طراحی می شود ، عوامل مختلفی بر روی قیمت نهایی که به مشتری داده می شود تاثیر گذار است.
تولید نرم افزار های سازمانی در قالب های اختصاصی زمان بندی مشخصی ندارد. امکانات و کاربردهای فنی در تولید نرم افزار تعیین کننده زمان تحویل پروژه به مشتریان است.

از آنجایی که جلب رضایت مشتری در راس وظایف تیم است، کلیه اقدامات صورت گرفته در جهت رضایت مشتریان است. اگر مشتری بنا به دلایلی از پروژه تحویل گرفته راضی نباشد، ایران وب لایف ضمانت می دهد،که تا یک سال به صورت رایگان کلیه ایرادات مشتری را برطرف کرده و امکانات درخواستی مشتری را به آن اضافه می کند. 

آخرین مقالات

بهترین شرکت های طراحی سایت

تا به حال این سوال برایتان پیش آمده که آیا من هم میتوانم برای خودم یا برای شرکتم یک سایت کاملا اختصاصی داشته باشم؟

دلایل تاثیرگذاری موشن گرافیک روی دیجیتال مارکتینگ

در این مقاله هفت دلیل برای تاثیرگذاری موشن گرافیک بر دیجیتال مارکتینگ را بیان میکنیم.

بهترین شرکت سئو سایت در تهران

سئو تبدیل به یکی از مهمترین مولفه های هر کسب وکار اینترنتی شده است.

ارتباط با ما

برای ارتباط با کارشناسان تیم پشتیبانی و دریافت خدمات مشاوره ای با ما تماس بگیرید