مشاوره رایگان : 88394029-88861971-021


Warning: getimagesize(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/iranwebl/domains/iranweblife.com/public_html/wp-content/themes/nuovowp/includes/templates/header-logo.php on line 37

Warning: getimagesize(http://iranweblife.ir/wp-content/uploads/2018/06/FOOTER.png): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/iranwebl/domains/iranweblife.com/public_html/wp-content/themes/nuovowp/includes/templates/header-logo.php on line 37

دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ در حقیقت یک تعریف عام از مجموع فعالیت های گسترده ای است که در راستای بازاریابی و فروش محصولات یا خدمات در بستر وب صورت میپذیرد .
این مفهوم نوین بسیار گسترده تر از فروش و بازاریابی سنتی است .
اهمیت دیجیتال مارکتینگ : در هر شغلی که هستیم فقط کافیست مشتری خود را در نظر بگیریم که اطلاعات تخصصی شما در خصوص خرید کالا یا خدمات را ندارد . از طرفی کمتر کسی از جامعه آماری ما هست که لااقل یک بار برای موضوعی به اینترنت سرک نکشیده باشد . و با فراگیر شدن تلفن های همراه هوشمند و کامپیوتر های قابل حمل بدیهی است هر مشتری اولین فعالیتی که در راستای تهیه کالا یا خدمت خود انجام میدهد سرچ در اینترنت باشد در هنگام این گشت و گذار مشتری در بین سایت های متنوع و مختلف اهمیت دیجیتال مارکتینگ شما به چشم میآید فقط کافیست شما به چشم جامعه آماری مشتریانتان بیایید . این اولین و مهمترین وظیفه ی مجموعه ایران وب لایف است .
اهمیت موضوع دیجیتال مارکتینگ شاید برای خیلی از مشاغلی که به طور مستقیم با مصرف کننده ارتباط ندارند کاملا ملموس نباشد فلذا با یک مثال ماجرا را روشن تر میکنیم. فرض کنید نیاز به یک مچ بند طبی پیدا کردیم پس از سر زدن به دو سه داروخانه مدل های مختلفی را دیده و از مزایای واقعی و یا غیر واقعی آنها شنیده ایم پس تصمیم میگیریم با گوشی خود سری به اینترنت بزنیم در این هنگام آن کمپانی که دیجیتال مارکتینگ قوی تری داشته باشد به طور قطع برنده ی معامله خواهد بود هر چند به طور مستقیم کالای خود را نفروخته است .

فعالیت های ایران وب لایف در دیجیتال مارکتینگ شما

۱- بهینه سازی سایت شما برای سرچ در موتور جستجو (SEO)

به عقیده ما بعد از داشتن یک سایت منعطف و زیبا , سئو مهمترین اصل در داشتن یک دیجیتال مارکتینگ موفق است . بهترین مشتریان شما کسانی هستند که خود به دنبال کالا و یا خدمت شما میگردند چراکه نیاز به بازاریابی ندارند و فقط کافیست شما را ببینند تا قانع به خرید از شما شوند .
ایران وب لایف با تغییراتی سایت شما را در شرایط خوبی از نظر سئویی قرار میدهد اهم این تغییرات عبارت است از بهینه سازی قالب سایت , تولید محتوای تخصصی و افزایش سرعت سایت .
ایمان داشته باشید یک رتبه ی خوب در گوگل شما را در شرایط بسیار بهتری در مقابل رقبایتان قرار میدهد .

۲- شبکه های اجتماعی (SOCIAL MEDIA)

اهمیت دیجیتال مارکتینگ در شبکه های اجتماعی زمانی مشخص میشود که بدانیم بسیاری فقط از طریق این اپلیکیشن ها به تجارت میپردازند . بی آنکه از سایت اینترنتی مجزایی برای خود بهره ببرند . در جامعه ما قالب افراد برای وبگردی از گوشی های تلفن همراه هوشمند خود بهره میبرند و بسیاری از وقت خود را در اینستاگرام , تلگرام و شبکه هایی از این قبیل میگذرانند . ایران وب لایف با ایجاد صفحات هدفمند در تمام شبکه های اجتماعی و همچنین انواع تبلیغات در این جوامع نوپا , شما را تا رسیدن به هدف که شناخته تر شدن و در نهایت فروش کالا یا خدماتتان است یاری میکند.

۳- تبلیغات از طریق محتوا (Content Marketing)

این مورد از بازاریابی اینترنتی ارتباط بسیار نزدیکی با فعالیت های سئویی دارد یعنی شما با تولید یک مقاله تخصصی در خصوص کالا یا خدمات خودتان خود به خود با یک تیر دونشان زدید اولین مزیت این است که شما مستقیما روی بازار هدف خود ( که مشتری ای است که به کالا یا خدمت شما نیاز دارد ) دست گذاشته اید و مزیت دوم این است که به واسطه تولید مقاله موتور جستوجوی گوگل به سایت شما رتبه ای مثبت خواهد داد که این به طور مستقیم روی رتبه ی گوگل شما تاثیر خواهد داشت .
در مثال قبلمان که خرید یک مچ بند طبی بود تصور کنید مشتری سر در گم شده به سراغ اینترنت رفته و سرچ میکند که مزایای مچ بند طبی چیست و کافیست شما در این مورد یک مقاله ترجمه شده یا تالیف شده ی تخصصی داشته باشید بدیهی است رتبه اول انتخاب مشتریتان را کسب خواهید کرد .

۴- بازاریابی از طریق ایمیل (Email Marketing )

بازاریابی از طریق ایمیل یا اصطلاحا ایمیل مارکتینگ یکی از ارزانترین راه های تبلیغات و فروش است که در آن فقط کافیست یک دیتا بیس از ایمیل مشتریان و یا بازار هدف به دست بیاوریم تا به وسیله آن بتوانیم اطلاعات کالا و خدمات خود را برای مشتریان ارسال نماییم . بسیاری بر این باورند که ایمیل مارکتینگ دیگر روشی کارا برای فروش و بازاریابی نیست اما ایران وب لایف به شما این اطمینان را میدهد که این روش همچنان یکی از پر بازخوردترین روش هاست و در نهایت بهترین توصیف برای آن این است که با توجه به هزینه بسیار پایین ایمیل مارکتینگ این روش از بازاریابی و فروش کاملا عملی و مقرون به صرفه است .

۵- بازاریابی از طریق ویدئوی تبلیغاتی (Video Marketing)

کافیست فقط یک نگاه به یوتوب یا آپارات یا سایت هایی از این قبیل بزنید تا به اهمیت این روش تبلیغات پی ببرید مسلما تماشای یک کلیپ تبلیغاتی خیلی راحت تر از خواندن یک مقاله مفصل در مورد کسب و کار شماست . ساخت کلیپ ها فقط به روش های سنتی که یک متکلم وحده داشته باشند نیست .
ایران وب لایف میتواند یک انیمیشن کوتاه از کالای شما یا خدمتی که ارائه میدهید بسازد یا همانند تبلیغات تلویزیونی برایتان یک کلیپ با چندین بازیگر درست کند . این به خواست شماست و البته نوع خدمت یا کالای شما.

۶- شخصیت سازی (Character creation)

یکی از تخصص های اصلی ایران وب لایف شخصیت سازی است برای مثال هر جا که شما میمون چی توز را ببینید متوجه میشوید که این محصول ساخته شده کارخانه چی توز است . شاید تصور کنید شخصیت سازی چندان برای کار شما مناسب نباشد اما مطمئن باشید با هر روشی که بتوانید به چشم مردم بیایید برایتان موثر خواهد بود نمونه های زیاد و جالبی از این قبیل تبلیغات را میتوانید در هر کجای دنیا برای کمپانی های بسیار معتبر پیدا کنید .

۷- طراحی لوگو (Logo design )

مهمترین رکن هر شرکت بزرگ یک لوگو ماندگار و زیباست.
زیبایی بصری باعث میشود تا در ذهن مخاطبانتان بمانید . در سایت , روی کارت ویزیت , سر در شرکت و حتی روی کاتالوگهای تبلیغاتی شما اولین چیزی که به چشم بازدید کننده و یا خریدار شما میآید بدون شک لوگوی شرکت شماست ایران وب لایف زیبا ترین و تاثیر گذار ترین لوگو را برای شما به ارمغان میآورد .

برای دریافت خدمات دیجیتال مارکتینگ فرم زیر را پر کنید یا با ما تماس بگیرید. هم چنین می‌توانید از خدمات مشاوره دیجیتال مارکتینگ ایران وب لایف نیز استفاده کنید.

Menu