مشاوره رایگان : 88394029-88861971-021


Warning: getimagesize(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/iranwebl/domains/iranweblife.com/public_html/wp-content/themes/nuovowp/includes/templates/header-logo.php on line 37

Warning: getimagesize(http://iranweblife.ir/wp-content/uploads/2018/06/FOOTER.png): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/iranwebl/domains/iranweblife.com/public_html/wp-content/themes/nuovowp/includes/templates/header-logo.php on line 37

طراحی و اجرای تبلیغات چاپی

خاص ترین خدمت ایران وب لایف در حوزه فعالیت خود طراحی و اجرای تبلیغات چاپی است که کمتر مجموعه ای در زمینه طراحی سایت وجود دارد که نیاز های مخاطبان خود را در زمینه تبلیغات چاپی نیز مرتفع سازد .

هر چقدر هم که شما در زمینه دیجیتال مارکتینگ دارای قوی عمل کنید نمیتوان اهمیت یک تبلیغات چاپی موثر را نادیده گرفت هنوز یک کارت ویزیت زیبا یا یک بروشور خاص اهمیت خود را در جذب مشتری دارد .
ایران وب لایف با دارا بودن تیم طراحی بسیار قوی و یک چاپخانه کامل به شما این امکان را میدهد تا هرگونه طراحی و اجرای تبلیغات چاپی  را که دارید در همین جا برطرف نمایید .
تبلیغات چاپی انواع مختلفی دارد که هریک از بخش ها را به صورت تمام و کمال میتوانید از ایران وب لایف بخواهید :

-محصولات نمایشگاهی
-محصولات پارچه
-چاپ کاتالوگ
-تبلیغات محیطی
-همایش و مراسم ها
-اوراق اداری (ست اداری)
-پوستر
-چاپ هدایای تبلیغاتی

 

محصولات نمایشگاهی

خدمات چاپی که ایران وب لایف برای چاب در حوزه نمایشگاه ها و غرفه سازی انجام میدهد عبارت است از : تولید میز کانتر – تولید پاپ آپ – رول آپ – پوستر – استند با چاپ بنر و … که میتواند یک غرفه خاص و زیبا را برای شما تهیه و تولید نماید و به بهینه کردن هزینه در نمایشگاه کمک شایانی کند .

محصولات پارچه

این دسته از زمینه چاپ کاربرد های مختلفی دارد از قبیل چاپ پرچم , چاپ بر روی پارچه مانند تیشرت و کروات , چاپ تابلو فرش و زیر پایی

چاپ کاتالوگ

کاتالوگ های یکی از ابزار اصلی تبلیغات هر مجموعه ای هستند . چرا که مهمترین اطلاعات و عکس ها در رابطه با شناخت مجموعه , محصولات یا خدمات در آن ها قرار دارند . چاپ کاتالوگ ها به چند دسته کلی تقسیم بندی میشود . چاپ کارت دعوت , چاپ بروشور و چاپ دفترچه تبلیغاتی

چاپ تبلیغات محیطی

تبلیغات محیطی جزئی لاینفک در راه اندازی هر شغلی است . از جمله تبلیغات محیطی میتوان به فلکس، بنر ، بک لایت اشاره کرد . طراحی تبلیغات محیطی نقش بسیار مهمی را در شغل شما ایفا میکند .

چاپ ملزومات همایش و مراسمات

در هر مراسمی پوستر، میز کانتر ، کارت دعوت جزئی لاینفک و جدا نشدنی قلمداد میشود که میتوانید زیباترین طراحی ها را از ایران وب لایف بخواهید .

چاپ اوراق اداری

در تمامی مجموعه ها استفاده از اوراق اداری منحصر به فرد یک حسن است و جلوه ی بیشتری به مجموعه شما خواهد داد ایران وب لایف استفاده از سربرگ ، کارت ویزیت و سایر ملزومات اداری را به صورت اختصاصی به شما پیشنهاد میدهد و آنها را با نازلترین قیمت در اختیار شما قرار خواهد داد .

چاپ پوستر

پوستر ها به خاطر قیمت بسیار پایینی که دارند یکی از بهترین روش های تبلیغاتی هستند از جمله آنها میتوان به پِلات ، کٌتد اشاره کرد . پوستر ها مزایای بی نظیری دارند و جلوه به خصوصی را از محصولات و خدمات شما منکس میکنند .

چاپ روی هدایای تبلیغاتی

این روزها بازار هدایای تبلیغاتی از قبیل پاور بانک , جا سوئیچی , خودکار , فلش , ست اداری و غیره بسیار داغ است و تقریبا مجموعه ای نیست که هدیه نداده و یا نگرفته باشد ایران وب لایف بهترین متریال و هدیه و بهترین نوع چاپ را درخور شان شما و مجموعه شما برایتان به ارمغان می آورد .

برای درخواست مشاوره تبلیغات چاپی بر روی دکمه ی فرم درخواست مشاوره کلیک کنید.

متخصصان کسب‌و‌کار ایران وب لایف در کمتر از ۲۴ ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

Menu