مشاوره رایگان : 88394029-88861971-021


Warning: getimagesize(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/iranwebl/domains/iranweblife.com/public_html/wp-content/themes/nuovowp/includes/templates/header-logo.php on line 37

Warning: getimagesize(http://iranweblife.ir/wp-content/uploads/2018/06/FOOTER.png): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/iranwebl/domains/iranweblife.com/public_html/wp-content/themes/nuovowp/includes/templates/header-logo.php on line 37

خدمات اجرایی

ایران وب لایف با تخصص و تجربه ای به روز، خدمات اجرایی زیر را ارائه می‌دهد.

طراحی و پیاده سازی وب سایت

طراحی وب‌سایت مناسب کسب‌و‌کار شما به چه شکلی مشتری های بیشتری را جذب می‌کند؟

طراحی و پیاده سازی اپلیکیشن

ساخت اپلیکیشن می‌تواند تجارت شما را گسترش دهد و ضمن جذب مشتری های جدید، به حفظ مشتری های قدیم هم کمک شایانی کند.

سئو و تولید محتوا

چگونه در صفحه اول گوگل قرار بگیریم؟ خدمات سئو و تولید محتوای ایران وب لایف شما را در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل قرار می‌دهد و مشتری های بسیاری را به سوی شما جذب می‌کند.

طراحی و پیاده‌سازی تبلیغات چاپی

حضور در دنیای مجازی مانع از حضور شما در دنیای فیزیکی نمی شود. اما این حضور در قالب تبلیغات چاپی به چه صورت تاثیرگذاری بیشتری دارد؟ چه نوع چاپ و چه نوع موادی باید برای این نوع از تبلیغ ها به کار رود؟
کافی است کسب‌و‌کار خود را به ما معرفی کنید تا تبلیغات چاپی را به بهترین نحو و با بهترین قیمت برای شما طراحی و اجرا کنیم.
برای درخواست پیاده‌سازی تبلیغات چاپی فرم زیر را پر کنید یا با تماس بگیرید.

طراحی و توسعه نرم افزارهای سازمانی

نرم افزارهای سازمانی برای مدیریت روابط و برهمکنش ها با مشتری های فعلی و مشتری های بالقوه، مدیریت فروش، بهره وری و مانند این ها به کار می‌رود. نرم افزار سازمانی به شرکت ها امکان می‌دهد تا ارتباط خود را با مشتری حفظ کرده و سودآوری خود را افزون کنند. شما می‌توانید اینجا در مورد اهمیت CRM بخوانید.
شرکت شما نیز به یک نرم افزار سازمانی نیاز دارد؛ نرم افزاری که با توجه به نیازهای شرکت شما سفارشی سازی شده باشد.
برای درخواست طراحی و توسعه نرم افزارهای سازمانی، فرم زیر را پر کنید. متخصصان ایران وب لایف در کمتر از ۲۴ ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

Menu