مشاوره رایگان : 88394029-88861971-021


Warning: getimagesize(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/iranwebl/domains/iranweblife.com/public_html/wp-content/themes/nuovowp/includes/templates/header-logo.php on line 37

Warning: getimagesize(http://iranweblife.ir/wp-content/uploads/2018/06/FOOTER.png): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/iranwebl/domains/iranweblife.com/public_html/wp-content/themes/nuovowp/includes/templates/header-logo.php on line 37

هوشمند سازی کسب و کار

هوشمند سازی کسب و کار هم اکنون بیشترین تاثیر را در پیشرفت سازمان ها دارا می باشد که این خود نشان دهنده ضرورت آشنایی با این حوزه از کسب و کار است.

هوشمند سازی کسب و کار

در هر شغلی که هستید یک مجموعه هوشمند و چابک باعث پیشرفت شما خواهد بود . مجموعه ای که در آن زمان زیادی صرف بحث و مشاجره بین واحدها بر سر گرفتن یک سند نمیشود. اگر هنوز هم گاهی به کمد بایگانی خود میروید تا فقط یک برگ کاغذ یا سند مربوط به دو سال پیش را پیدا کنید، یا هنوز برای ارسال پیش فاکتور به مشتریان زمان زیادی از شما گرفته میشود، یعنی مچموعه هوشمندی ندارید.ایران وب لایف میتواند با ارائه ی یک یا چندین نرم افزار شما را قدم به قدم تا داشتن یک مجموعه هوشمند و سریع یاری دهد. هوشمند سازی کسب و کار به طور کلی دارای دو بخش اساسی است . بخش اول ارتباطات درون سازمانی و بخش دوم ارتباط با مشتری .

هوشمند سازی ارتباطات درون سازمانی :

به صورت روزانه، در هر مجموعه ای که باشید، زمان زیادی از شما صرف درخواستهایی از همکاران میشود. مثلاً تقاضای یک برگ سند پرداختی قدیمی از همکار خود دارید، یا از حسابداری درخواست یک پیش فاکتور دارید، اما باید زمان زیادی پشت در اتاق رئیس منتظر باشید تا فقط فرم نهایی شما را امضاء کند. ممکن است برای چک کردن موجودی انبار خود، و تطبیق آن با موجودی واقعی ساعتها وقت صرف کنید. اگر از بُعد مدیریتی به این قضیه نگاه کنیم همه اینها فقط یک معنی میدهند : اتلاف وقت !

هوشمند سازی کسب و کار برای ارتباط راحت تر با مشتری :

با توجه به رقابت روز افزون در تمامی بازارها هر سازمانی که نیاز های مشتریان خود را سریعتر و با جلب رضایتمندی بیشتری بر طرف کند میتواند آینده بهتری را برای خود متصور باشد چراکه بدیهی است تمامی مشتریان میخواهند با صرف هزینه کمتر در زمان و انرژی خود به کالا یا خدمت مورد نیازخود برسند .

ملزومات داشتن یک رابط کاربری هوشمند

طراحی سایت

مهمترین چیزی که برای داشتن یک رابط کاربری هوشمند میبایست دراختیار داشته باشیم، یک سایت زیبا، منعطف و کاربردی است. سایتی که کاربر میتواند در آن به راحتی تمام نیازهای خود را بسته به خدمات شما برطرف کند. این سایت باید از نظر گرافیکی ، تنوع محصولات و خدمات و واکنش گرا بودن در بهترین شرایط نسبت به سایر سایتها قرار گرفته باشد. در غیر اینصورت از بازار رقابت جا خواهد ماند.

اپلیکیشن موبایل

با توجه به گسترش روز افزون استفاده از تلفن های همراه هوشمند داشتن یک اپلیکیشن موبایل همانند برگ برنده ای برای مجموعه ی شماست . اپلیکیشن های موبایل میتوانند در عین سادگی یک رابط قدرتمند برای ارتباط مشتریان با مجموعه شما باشند . مزیت بسیار بزرگ اپلیکیشن ها ارسال نوتیفیکیشن هاست. به وسیله آن مخاطبان خود را از آخرین اخبار مجموعه ، تخفیفات ، پیشنهادات ویژه و محصولات جدید با خبر کنید یا برای آنها پیام های تبلیغاتی ارسال کنید. حتی میتوانید از مشتریانتان در یک مورد به خصوص نظرخواهی کنید و بر خلاف شیوه های دیگراز قبیل اس ام اس های تبلیغاتی هیچ هزینه ای پرداخت نکنید .

چیدمان کالا و یا خدمات

این بخش را شاید بتوان از زیر شاخه های طراحی سایت نیز نامید اما به قدری در رابط کاربری مهم است که در قالب هوشمند سازی هم مطرح میشود. اگر محصولات یا خدمات شما در بستری منظم و قابل دسترسی برای کاربر قرار گیرد، باعث تسریع امر خرید میگردد.  این یکی از مهمترین دلایل هوشمند کردن کسب و کار است .

ارتباط مستقیم با واحد های سازمان

زمانی که در یک مجموعه، مخاطب مستقیماً و بدون واسطه بتواند با واحد موردنظر خود در ارتباط باشد، میتوان آن مجموعه را هوشمند نامید. برای مثال اگر مخاطب شما میخواهد درمورد کالا یا خدمت خاصی اطلاعات داشته باشد باید مستقیما به واحد مشاوره وصل شود، این کار را میتوان از طریق یک سیستم چت آنلاین تسهیل نمود. یا اگر مخاطب قصد خرید کالایی را دارد، باید بتواند قبل از خرید، اطلاعات کاملی از آن کالا در سایت پیدا کند یا حتی خرید را از طریق سایت انجام دهد.

جستجوی راحت محصولات یا خدمات

امروزه در تمامی سایت ها یک نوار جستجو برای جست و جوی سریع محصولات یا خدمات وجود دارد. میزان قدرت این نوار جستجو باید به قدری بالا باشد که مخاطبان برای پیدا کردن صفحه مورد نظر دچار سر در گمی نشوند و به قدری حساس باشد که سریعا مخاطب را به هدف نزدیک کند .
با تمامی تفاسیری که از هوشمند سازی کسب و کار گفته شد هر مجموعه ای باید ایده ای به تناسب نوع شغل برای پیاده سازی این هوشمند سازی داشته باشد و هرچه سریعتر به عملی کردن این ایده بپردازد . شما میتوانید تنها با یک تماس ایده های خود را با ما درمیان بگذارید. مشاوران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. ما افتخار میکنیم تا با کمک شما به راه حلی عملی در توسعه و چابکتر کردن کسب و کارتان برسیم. ایمان داشته باشید سرمایه گذاری در این بخش، همانند خرید یک قلک است که میتواند از اتلاف بیشتر هزینه های مادی و نیروی انسانی نجات دهد.

برای درخواست مشاوره هوشمند سازی کسب و کار بر روی دکمه ی فرم درخواست مشاوره کلیک کنید.

متخصصان کسب‌و‌کار ایران وب لایف در کمتر از ۲۴ ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

Menu