طراحی اختصاصی نرم افزار سازمانی

سخت افزار و نرم افزار دو جزء کلیدی در هر سازمان می باشند. به طور کلی زیر ساخت ها و تجهیزات مربوط به سازمان در دسته بندی سخت افزاری و سیستم های مدیریت منابع انسانی، مدیریت ارتباط با مشتری و... از جمله اجزای نرم افزاری محسوب می شوند. نرم افزار سازمانی ارتباط بین کارکنان را تسهیل نموده و موجب صرفه جویی در زمان و هزینه پیگیری ها می شود. همچنین حذف کاغذ از فرایندهای بین واحدی از جمله مزایای آن می باشد.

ویژگی امنیت  در طراحی اختصاصی نرم افزار سازمانی

ویژگی امنیت

یکی از ویژگی های مهم در طراحی نرم افزارهای سازمانی، ایجاد امنیت در نرم افزارها به منظور استفاده در سازمان ها می باشد.

قابلیت سازگاری در طراحی اختصاصی نرم افزار سازمانی

قابلیت سازگاری

سازگاری نرم افزارهای سازمانی با دیگر نرم افزارهای به کار گرفته شده در سازمان، امری کلیدی است.

راحتی کار با نرم افزار های سازمانی

راحتی کار با نرم افزار

راحتی در راه اندازی و به کارگیری نرم افزارهای سازمانی امری مهم است که باید در روند طراحی در نظر گرفته شود.

تجزیه و تحلیل درست نرم افزار سازمانی

قابلیت تجزیه و تحلیل

نرم افزارهای سازمانی باید بتوانند تجزیه و تحلیل درستی از عملیات های سازمانی از خود نشان دهند.

طراحی اختصاصی نرم افزار سازمانی، از جمله بخش های کلیدی سیستم های اطلاعاتی مبتنی بر کامپیوتر می باشند. نرم افزارهای سازمانی، به شرکت ها، سازمان ها (خصوصی و دولتی) و... این امکان را می دهد تا ارتباط خود را با مشتریان حفظ نموده و سودآوری خود را افزایش دهند. خدمات ارائه شده توسط نرم افزارهای سازمانی، به طور معمول پیرامون خدماتی از قبیل پردازش اطلاعات، سیستم های حسابداری، سیستم های امنیتی، سیستم های ارتباط با مشتری، سیستم های پرداخت آنلاین و... است.

سوالات متداول در خصوص طراحی اختصاصی نرم افزار سازمانی

راه اندازی یک کسب و کار اثربخش در بازار داخلی و به موازات آن پیشرفت در بازار جهانی، نیازمند نرم افزارهای سازمانی متناسب با کسب و کار مورد نظر می باشد. بدون شک طراحی نرم افزار اختصاصی متناسب با کسب و کار مشتری، اثربخش تر از نرم افزارهای رایگانی است که در بازار و به صورت عمومی مورد استفاده قرار می گیرند. با این توضیحات می توان گفت نوع کسب و کار مورد نظر و خدمتی که ارائه می دهد تعیین کننده این است که آیا نیاز به نرم افزار سازمانی در آن کسب وکار احساس می شود یا خیر.
پروژه های نرم افزاری سازمانی در قالب اختصاصی، معمولا از آخرین تکنولوژی های روز طراحی، تولید، تست و ارزیابی در آن استفاده می شود. به علاوه، این نرم افزارها با توجه به این که بر اساس نیاز مشتری طراحی می شود، تنها مختص کسب و کار مشتری است.
هزینه های مربوط به پروژه های نرم افزار سازمانی قیمت واحدی ندارد. از آن جا که نرم افزارها در قالب اختصاصی برای مشتری طراحی می شوند، عوامل مختلفی بر قیمت نهایی که به مشتری داده می شود تاثیرگذار است.
تولید نرم افزارهای سازمانی در قالب های اختصاصی زمان بندی مشخصی ندارد. امکانات و کاربردهای فنی در تولید نرم افزار تعیین کننده زمان تحویل پروژه به مشتریان است.
از آن جایی که جلب رضایت مشتری در راس وظایف تیم است، کلیه اقدامات صورت گرفته در جهت رضایت مشتریان است. اگر مشتری بنا به دلایلی از پروژه تحویل گرفته راضی نباشد، ایران وب لایف ضمانت می دهد، تا یک سال به صورت رایگان کلیه ایرادات مشتری را برطرف کرده و امکانات درخواستی مشتری را به آن اضافه می کند

آخرین مقالات

لینک بیلدینگ چیست و چه تاثیری بر سئو سایت دارد؟

راهنمای جامع لینک سازی برای ورودی گرفتن از گوگل به همراه تمامی نکات.

18 نکته ی طلایی برای انتخاب دامنه + معرفی انواع دامنه و آدرس IP

اولین و مهم ترین اقدام برای راه اندازی و طراحی یک وب سایت، انتخاب دامنه است.در این مطلب نکات طلایی انتخاب دامنه را با شما در میان گذاشته ایم...

محتوایی بنویسید که شما را در گوگل اول کند!! | راهنمای جامع و قدم به قدم |

در این مقاله چند مرحله ی اساسی برای نوشتن محتوای دست اول را برای شما بازگو کرده ایم.

ارتباط با ما

برای ارتباط با کارشناسان تیم پشتیبانی و دریافت خدمات مشاوره ای با ما تماس بگیرید