وب

ویژگی های بهترین شرکت های طراحی سایت در ایران

طراحی سایت12 نکته اساسی در انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت و خدمات دیجیتال مارکتینگ

با توجه به گسترش و تنوع  روز افزون کسب کار های اینترنتی، شرکت های ارائه دهنده خدمات نیز بیش از پیش متعدد شده اند . به عبارتی، هر کدام سعی دارند تا به هر شکل مخاطبان را به سمت خود جذب نمایند اما در این بین با در نظر گرفتن چند نکته ساده میتوانیم بهترین شرکت را انتخاب کنیم. 
ما در این مقاله به دور از غرض ورزی، آژانس طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ ایران وب لایف را که سال هاست به عنوان یکی از بهترین شرکت ها در حوزه دیجیتال مارکتینگ مطرح است را به عنوان الگو قرار داده و به بررسی نکات قوت و ضعف ارائه دهندگان خدمات میپردازیم . همچنین سعی میکنیم تا شما را با 12 ویژگی مهم برای انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ آشنا کنیم .

1- مشاوره رایگان و درست 


مشاوره در زمینه طراحی سایت


  اولین تفاوت یک شرکت معتبر و تراز اول با یک شرکت معمولی در زمینه طراحی سایت، در میزان زمانی است که برای مشتریان بالقوه خود میگذارند. زمانی که یک شرکت بدون هیچ چشم داشتی شما را در زمینه کسب و کار خودتان و نحوه ورود به حوزه دیجیتال مارکتینگ یا طراحی یک سایت مشاوره میدهد و از انواع متعدد راه های پیش رویتان مطلع میسازد، نشان میدهد این افراد در ادامه راه میتوانند شرکایی قابل اعتماد برای شما باشند . در بسیاری از کشورهای مطرح در حوزه ی دیجیتال مارکتینگ و طراحی سایت ، دست کم 3 جلسه مابین کارفرما و مجری قبل از عقد قرارداد تشکیل خواهد شد که در آن ها کارفرما به تشریح نیاز های خود خواهد پرداخت و مجری پس از آنالیز نیاز ها طرح های خود را ارائه خواهد نمود اما از حق نگذریم در ایران شرکت هایی از این دست بسیار انگشت شمارند و هر شرکتی بیشتر به سود خود و روز تحویل پروژه نگاه میکند .

   میتوانید برای مشاوره با متخصصین بهترین شرکت طراحی سایت ایران به صورت رایگان با واحد فنی و فروش ایران وب لایف در تماس باشید .

  2- امکان ارائه طراحی اختصاصی 

  طراحی اختصاصی در طراحی سایت


  امروزه با یک جست و جوی ساده در اینترنت میتوانیم سایت های بسیار زیادی را بیابیم که اقدام به فروش قالب های آماده و بسیار زیبا میکنند . انجام این کار، اگر با اجازه طراح اصلی باشد مشکلی ندارد اما ایراد از آنجایی آغاز میشود که متاسفانه بسیاری از شرکت های طراحی سایت با سو استفاده از اطلاعات کم مشتریان خود اقدام به فروش این قالب های آماده به جای قالب های طراحی شده و حتی با قیمت های بسیار بالا میکنند .

  سوال اینجاست چگونه میتوانیم بفهمیم قالبی که برای فروش به ما در نظر گرفته اند و ما آن را پسندیده ایم کپی از یک وب سایت دیگر است یا خیر ؟

  در واقع کشف این موضوع بسیار سخت و تا حدی ناممکن است چرا که تنوع قالب های آماده بسیار زیاد است؛ پس چه باید کرد؟ راه حل بسیار ساده است بسیاری از شرکت هایی که اقدام به فروش قالب های آماده به جای قالب های اختصاصی میکنند از طراحی دقیق قالب مد نظر شما طفره میروند با انواع ترفند ها سعی میکنند تا سلیقه ی شما را به یکی از قالب های خود نزدیک کنند. همچنین پیشنهاد میکنیم برای حل این مشکل از مشتریان سابق آن شرکت نظرسنجی فرمایید .

  طراحی سایت در ایران وب لایف بر حسب نیاز و میزان بودجه در نظر گرفته شده ی شما قالب پیشنهاد میشود و همانطور که میتوانید از طراحی های اقتصادی این شرکت استفاده کنید میتوانید قالب اختصاصی خود را هم در بخش طراحی اختصاصی سفارش دهید . 

  3- بهینه بودن قیمت نسبت به خدمات دریافتی


  تناسب قیمت با خدمت طراحی سایت


  با توجه به اینکه تعداد شرکت های تراز اول طراحی سایت در ایران به تعداد انگشتان دست هم نمیرسند، عموما برخی از این شرکت ها قیمت های نجومی ای را برای انجام فعالیت های خود اعلام میکنند، اگر بخواهیم صادقانه بگوییم حتی در بعضی اوقات پرداخت این قیمت ها از دریافت یک کار بی کیفیت از سایر شرکت ها به صرفه تر است اما واقعا چگونه میتوانیم مناسب ترین قیمت را در بین این شرکت ها پیدا کنیم ؟ 

  هیچ راهی جز تماس تلفنی یا حضوری و بیان دقیق نیاز ها و خواسته ها پیشنهاد نمیشود، حتما شرایط یکسانی را در نظر گرفته و نیاز های خود را به صورت مکتوب و دقیق اعلام دارید و با در نظر گرفتن خدمات اعلامی و بسته های موجود برای هریک از شرکت ها تصمیم گیری نمایید. اما در این بین از ریز جزئیاتی که شرکت برای شما انجام خواهد داد غافل نشوید .

  4- طراحی واکنشگرا ( ریسپانسیو ) برای وب سایت ها 


  ریسپانسیو بودن سایت


  تلفن های همراه هوشمند و تبلت ها اهمیتی کمتر از کامپیوتر های شخصی ندارند . بسیاری از افراد وب سایت شما را با این دستگاه ها زیر و رو خواهند کرد و در صورتی که طراحی سایت ریسپانسیو نباشد تعداد زیادی از مشتریانتان در استفاده از وب سایت شما به مشکل برخواهند خورد پس پیشنهاد میکنیم حتما با شرکتی همکاری کنید که وقت زیادی برای این بخش صرف کند . لازم به ذکر است واکنشگرایی یک وب سایت از طریق گزینه
   inspect در مرورگر گوگل کروم کاملا قابل بررسی است .

  5- پشتیبانی قوی


  پشتیبانی قوی در طراحی سایت

  این مورد دقیقا وجه تمایز یک شرکت طراحی سایت قدرتمند با یک کمپانی ضعیف است تمامی شرکت های ارائه دهنده خدمات طراحی سایت و به خصوص طراحی تخصصی وبسایت میبایست زمانی را برای پشتیبانی رایگان محصولات و خدمات ارائه شده اختصاص دهند به عنوان مثال شرکت ایران وب لایف که به عنوان برترین شرکت طراحی سایت در ایران شناخته میشود بر روی طراحی های اختصاصی وب سایت خود به فراخور نوع طراحی زمانی از 1 الی 5 سال پشتیبانی رایگان ارایه میدهد .

  6- استفاده از آخرین نسخه های نرم افزارهای مورد نیاز 

  آخرین نسخه نرم افزار

  شاید در نگاه اول این ویژگی چندان بزرگ به نظر نیاید اما با توجه به اینکه سیستم های نرم افزاری خیلی سریع دوران عمر خود را سپری میکنند بسیار مهم است که وب سایت شما به وسیله به روز ترین نرم افزارهای برنامه نویسی ایجاد شده باشد .

  7- امکان توسعه 

  امکانات توسعه ای طراحی سایت

  اگر قصد راه اندازی یک سایت برای مدت کوتاهی را دارید این مورد چندان برای شما اهمیتی ندارد اما اگر به وب سایتتان به دید یک مکان کسب و کار دراز مدت نگاه میکنید باید به فکر گسترش و توسعه وب سایت خود نیز باشید اینجاست که اهمیت در دست داشتن کد منبع و استفاده از وب سایت های تخصصی مشخص میشود به طور مثال فرض کنید امروز شما نیازی به وجود زبان دوم در وبسایت خود نمیبینید اما در آینده میخواهید حتما این قابلیت را پیاده سازی نمایید پس مسلما شما نمیتوانید با یک قالب آماده وب سایت خود را طراحی نمایید .

  8- خلاقیت در ایجاد رابط کاربری زیبا و کاربردی


  خلاقیت در طراحی رابط کاربری طراحی سایت

  زمانی که یک کاربر وارد وب سایت شما میشود در گام اول با ظاهر و به اصطلاح UI سایت شما روبرو میشود هر چقدر در طراحی رابط کاربری وسواس به خرج دهید کار بی جایی انجام نداده اید معمولا شرکت های بزرگ معتبر طراحی سایت دو الی سه بند از قرارداد خود را به طراحی رابط گرافیکی اختصاص میدهند . 

  9- پنل مدیریت قدرتمند 

  برای داشتن یک وب سایت قدرتمند نیاز دارید تا امکان دسترسی به تمامی نقاط و فیلد های سایت خود را داشته باشید و سرعت عمل و سهولت انجام اینکار بسیار مهم است در پنل وبسایت های مختلف امکانات متفاوتی بر اساس نیاز های مشتریان تعبیه میشود اما یک پنل کامل باید تمام نیاز های وب سایت شما را در بر بگیرد و احتیاجی به یک نرم افزار جانبی دیگر نداشته باشد .

  10- طراحی سایت با سرعت لود بالا

  سرعت بالا آمدن یک وب سایت نه تنها تاثیر مستقیم بر روی تجربه کاربری یا همان UX دارد بلکه بر روی سئو وب سایت نیز بسیار موثر است اگر تاخیر زیادی در لود سایت خود داشته باشید قطعا بازخورد مناسبی از سوی مخاطبان دریافت نخواهید کرد . پس حتما به سرعت لود نمونه کارهای شرکتی که میخواهید به آنها سفارش طرحی بدهید توجه ویژه ای داشته باشید سایت هایی همچون ALEXA.COM و MOZ.COM و GTMETRIX میتوانند راهنمای خوبی برای شما باشند .

  11- رعایت کامل پارامتر های سئو برای طراحی سایت 


  پارامتر سئو در طراحی سایت

  این گزینه برای طراحی های ورد پرسی بسیار آسان تر است. چرا که افزونه هایی مانند
  YOAST SEO
   شمار را گام به گام راهنمایی خواهند کرد اما برای طراحی های اختصاصی داستان تا حدودی متفاوت است چرا که باید تیم برنامه نویسی این پارامتر ها را برای هر قسمت به صورت جداگانه کد نویسی نمایند. اما اگر این پارامتر ها رعایت نشده باشند شانس شما برای بازدید از طریق سرچ در کلمات کلیدی در موتور های جست و جو به صفر نزدیک میشود و احتمالا تمام هزینه های شما بیهوده خواهد شد.

  12-تدوین استراتژی های دقیق

  اینکه ما میگوییم پروژه خود را به آژانس های دیجیتال مارکتینگ بسپارید به این دلیل است که میتوانند برای آینده کسب و کار های شما نیز برنامه ارئه دهند و شما را گام به گام تا موفقیت همراهی کنند منظور از استراتژی ارائه یک برنامه راهبردی است که به طور مثال  پس از طراحی سایت چه باید بکنید ، تبلیغات در کدام نقطه تاثیر گذار تر است، در شبکه های اجتماعی چگونه پیش برویم که بهترین نتیجه گیری را داشته باشیم به طور خلاصه یک استراتژی دقیق میتواند شانس برد شما را تا حد زیادی بالا ببرد. کاربران عزیز میتوانید، جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت ایران وب لایف مراجعه نمایید. کارشناسان فنی تیم آماده پاسخ گویی به سوالات شما عزیزان میباشند. 

 


به اشتراک گذاری این مطلب!

هفت عامل کلیدی در طراحی سایت

ده شخصیت ثروتمند دنیا چه کسانی هستند ؟

author

مهرشاد صالحیان

من مهرشاد هستم. اگه ازم بپرسن که بعد از مرگت سراغ چه کاری میری، احتمالاً باز هم نوشتن توی وب رو امتحان کنم. اینجا برخی از علاقه مندیهامو براتون مینویسم

0 دیدگاه
ارسال دیدگاه