بهترین شرکت های طراحی سایت

 تا به حال این سوال برایتان پیش آمده که آیا من هم میتوانم برای خودم یا شرکتم یک سایت کاملا اختصاصی داشته باشم؟ آیا می شود که تمامی قسمت های سایتم، از شکل لوگوی سایت گرفته تا آخرین خط برنامه نویسی بک اند ( BACK-END ) را خودم آن طور که دوست دارم طراحی کنم؟ این مقاله جواب سوالات شما را خیلی ساده و در عین حال کامل توضیح داده است.

 مقدمه؛ طراحی اختصاصی از کجا شروع شد؟

 طراحی اختصاصی از آنجایی شروع شد که برخی فروشگاه ها و کسب و کار هایی به وجود آمدند که به امکانات جدید و ویژه ای احتیاج داشتند که هر سیستم مدیریت محتوایی مثل وردپرس، جوملا و پرستاشاپ و ... نمی توانست جوابگوی آن باشد. همچنین ایجاد این امکانات در کنار امکانات دیگر باعث کندی سایت میشد که در کنار هزینه نگهداری سرسام آورش استفاده از سایت را غیر ممکن می کرد. از آنجایی که هیچ چیزی نمی توانست جلوی این غول های استارتاپی را بگیرد، برنامه نویس ها دست به کار شدند و با توجه به نیاز های شرکت ها و استارتاپ ها امکاناتی را ایجاد و امکانات اضافه را حذف کردند تا سرعت سایت بیشتر شود. سر انجام بعد از کلی سر و کله زدن با مدیران، سایت های اختصاصی را تولید کردند.


بهترسن شرکت های طراحی سایت

طراحی اختصاصی سایت یعنی چه؟

طراحی اختصاصی سایت یعنی طراحی و تولید پنل مدیریت محتوا و قالب یا شکل ظاهری سایت، با توجه به نیاز های کسب و کار و تماما به سلیقه و نظر مشتری، بدون استفاده از cms های آماده و با قالب اختصاصی. 

    توصیه میکنیم این مقاله را از دست ندهید: هفت عامل کلیدی در طراحی سایت

طراحی سایت های اختصاصی و انواع آن از جنبه های مختلف

 

_کاربری سایت 

بر خلاف سایت ها و فروشگاه ساز های آماده، طراحی اختصاصی سایت، دسته بندی های زیاد و پیچیده ای ندارد و به دو دسته ی کلی طراحی اختصاصی سایت فروشگاهی و طراحی اختصاصی سایت شرکتی تقسیم می شود. با توجه به شرکت در خواست کننده و بازار هدف مورد نظر، طراحی اختصاصی سایت متفاوت خواهد بود. عوامل زیادی از جمله کاربری و میزان بازدید سایت در نوع طراحی آن دخیل هستند اما تنها عاملی که بیشترین دخالت و تاثیر را در طراحی اختصاصی دارد مدیر شرکت کارفرما یا مشتری سفارش دهنده سایت می باشد.

 _طراحی گرافیکی سایت

 به طور کلی سایت های اختصاصی امروزی را می توان از نظر شیوه طراحی قالب به دو دسته ی کلی طراحی سایت به وسیله قالب های عمومی یا آماده و طراحی سایت با قالب کاملا اختصاصی طبقه بندی نمود. قالب های عمومی یا آماده به قالب هایی گفته می شوند که یک بار طراحی شده اند و برای هر بار استفاده مجدد، کافیست قالب را کپی و با ایجاد تغییرات خیلی کوچک آن را روی سایت قرار داده و سایت جدیدی ایجاد کرد. معمولا در قالب های آماده امکان تغییر ماژول ها و پلاگین های صفحات وجود دارد اما نمی توان آن ماژول ها را دقیقا بر حسب نیاز مخاطب در جای مورد نظر قرار داد. اما طراحی های اختصاصی به خاطر اینکه کاملا با کد نویسی و در نظر گرفتن نیاز های مشتری طراحی و پیاده سازی می شوند امکان هر گونه تغییری که به ذهنتان برسد را در قالب سایت و همچنین در پنل مدیریت سایت به وجود می آورد. 

_برنامه نویسی سایت

 اغلب شرکت های طراحی وب سایت در ایران از دو زبان برنامه نویسی PHP و ASP.NET (سی شارپ) برای بخش بک اند و پنل مدیریت خود استفاده می کنند که نمی توان به طور قاطع گفت کدام زبان بهتر از دیگری است چرا که هر یک از این زبان ها ویژگی های خاص و امکانات ویژه خود را دارند. به طور مثال زبان ASP.NET از لحاظ امنیت، سرعت نمایش (LOAD) و قابلیت ایجاد فرمول های مختلف به مراتب شرایط بهتری را برای شما فراهم می کند. در مقابل هزینه های برنامه نویسی با زبان PHP خیلی پایین تر بوده و با توجه به متن باز بودن (OPEN SOURCE)، این زبان در سرعت تحویل پروژه شرایط بهتری را دارد.

_قیمت و هزینه سایت

 معمولا قیمت طراحی سایت اختصاصی و هزینه های نگه داری این گونه سایت ها از سایت های آماده مثل ورد پرس با قالب آماده گران تر است اما کیفیت مطلوب تر، سرعت بالاتر و دقت بیشتری دارند و مهم ترین نکته اینکه دقیقا برای شما و برای کسب و کار شما طراحی می شوند. در موضوع طراحی سایت اختصاصی مواردی هستند که قیمت دقیق و نهایی سایت را تعیین می کنند که در ادامه به آنها می پردازیم.

 

- ویژگی های صفحه مقالات یا بلاگ 
- ویژگی های پنل مدیریت یا CMS 
- ویژگی های نمایه کاربران و پروفایل کاربر 
- قیمت و هزینه برای قالب گرافیکی آماده یا طراحی شده 
- تعداد صفحات اختصاصی طراحی شده و امکانات و ماژول های وب سایت
- ویژگی های صفحه محصولات ویژگی های صفحه دسته بندی یا کتگوری 
- ایجاد امکان و بهینه سازی سایت برای موتور های جست و جو در تمامی صفحات (SEO) 
  همگی اینها عواملی هستند که می توانند قیمت نهایی سایت شما را مشخص کنند. 

 

بسیاری از شرکت های طراحی سایت در تهران که طراحی اختصاصی انجام میدهند؛

 منظور از طراحی سایت اختصاصی را تنها توانایی تغییر در قالب سایت می دانند. به عبارتی فقط قالب اختصاصی طراحی میکنند و نه سایت اختصاصی. این شرکت ها همانند ایجاد قالب های آماده یک بار پنل مدیریت را طراحی می کنند و برای هر مشتری تنها با کپی کردن پنل قبلی و با ایجاد تغییرات کوچک، آن را به عنوان پنل اختصاصی تحویل می دهند. این شرکت ها با این شیوه برای همه ی طراحی های اختصاصی، طراحی آماده انجام می دهند.

بهترین شرکت طراحی سایت اختصاصی در تهران
شرکت های طراحی سایت زیادی در تهران و ایران مشغول به طراحی اختصاصی هستند اما بررسی رنک و رتبه نشان می دهد که فقط تعداد کمی از این شرکت های طراحی سایت در تهران، واقعا طراحی سایت های خود را به صورت اختصاصی انجام میدهند و از این تعداد کم، تعداد انگشت شماری از آنها طراحی پنل مدیریت خود را نیز به صورت اختصاصی انجام می دهند هرچند نباید پارامتر قیمت و بهینه بودن آن را نادیده گرفت.

ایران وب لایف طراح واقعی سایت های اختصاصی

ایران وب لایف نامی شناخته شده در حوزه ی دیجیتال مارکتینگ و به ویژه طراحی اختصاصی سایت در تهران است که با داشتن نمونه کارهای قدرتمند بی شک یکی از بهترین های این حوزه است.

 

پارامتر های انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت اختصاصی:

 

- طراحی ریسپانسیو یا واکنشگرا 
- امکان تغییر و ادیت در پنل مدیریت 
- امکان تغییر در هر نقطه از رابط کاربری 
- تجربه کاربری بالا UX 
- رضایتمندی مشتریان با نظر سنجی و مصاحبه تیم رنک و رتبه 
- کیفیت پشتیبانی عالی 
- میزان داینامیک بودن وب سایت های طراحی شده 
- سرعت نمایش وب سایت های طراحی شده 
- جوایز داخلی و بین المللی 
- بهینه و مقرون به صرفه بودن قیمت 
- شیوه مناسب مشاوره
برای آشنایی بیشتر با کلیه خدمات طراحی سایت میتوانید به این لینک مراجعه کنید.

 

ایران وب لایف شرکت کوچک و دوست داشتنی

 امین رزاق خواه مدیر عامل آژانس دیجیتال مارکتینگ ایران وب لایف معتقد است اکنون دیگر شرکت های بسیار کمی در ایران واقعا به طراحی های اختصاصی سایت می پردازند! "آنقدر قالب های آماده گسترش پیدا کرده اند که دیگر کمتر شرکتی زحمت طراحی از صفر را به خود می دهد" به عقیده او قسمت بد ماجرا این است که بسیاری از شرکت ها قالب های آماده را به عنوان قالب های سفارشی و اختصاصی به مشتریان خود می فروشند.

 

 

سخن پایانی اینکه هر چقدر هم که قالب های آماده پیشرفت کنند هنوز هم طراحی های سایت اختصاصی از نان شب هم برای گسترش دیجیتال مارکتینگ شما ضروری تر است و پیشنهاد می کنیم در انتخاب شرکت طراح خود دقت لازم را به خرج دهید. چراکه تا پایان عمر کاری خود باید با آن سر و کله بزنید.

 برای آشنایی بیشتر با کلیه خدمات طراحی سایت ایران وب لایف کلیک کنید 

 


به اشتراک گذاری این مطلب!

ده شخصیت ثروتمند دنیا چه کسانی هستند ؟

راهکار های افزایش ترافیک طبیعی سایت

author

مهرشاد صالحیان

من مهرشاد هستم. اگه ازم بپرسن که بعد از مرگت سراغ چه کاری میری، احتمالاً باز هم نوشتن توی وب رو امتحان کنم. اینجا برخی از علاقه مندیهامو براتون مینویسم

0 دیدگاه
ارسال دیدگاه