اسامی بروزترین منابع دیجیتال مارکتینگ
وب

اسامی بروزترین منابع دیجیتال مارکتینگ

منابع در دیجیتال مارکتینگ

بروزترین منابع دیجیتال مارکتینگ دنیا کدامند ؟ 

برای کسانی که با حال و هوای دنیای دیجیتال مارکتینگ آشنا هستند میدانند که بروز ماندن در این حوزه دارای اهمیت بالایی است. چرا که این پدیده، مدام در حال تغییر و تکامل است. زمانی که از چهره های موفق این زمینه راز موفقیتشان را میپرسند، به اتفاق نظر دلیلش را تشنگی برای کسب دانش بیشتر و کنجکاوی میدانند. زیرا، بدون آنها ماندن در فضایی که دائما در حال تغییر و بروز شدن است بسیار دشوار میشود. به همین دلیل، شناسایی و دنبال کردن بهترین و بروزترین منابع در این زمینه برای کسانی که میخواهند در این زمینه فعالیت کنند بسیار مهم است. اما، از آنجایی که حجم منابع آنلاین بسیار زیاد است، یافتن منبعی مناسب و قابل اطمینان را دشوار میکند.

 برای همین، در این مقاله تلاش کردیم تا برخی از بهترین منابع آنلاین را معرفی کنیم.

6 منبع در دیجیتال مارکتینگ

اگر به دنبال قرار گرفتن در صدر لیست اطلاعات مربوط به SEO  هستید. ، بدون شک یکی از بهترین مقالات را برای مطالعه دارد. یک دیجیتال مارکتر حرفه ای اهمیت SEO را به خوبی درک میکند. زیرا، میداند تغییراتی که در دستورالعمل ها، قوانین، و آیین نامه ها به وجود می آید تا چه حد میتواند با نتایج سرچ  ارتباط داشته باشد. این بلاگ این قابلیت را به شما میدهد تا در مورد همه چیز و به اندازه کافی اطلاعات بدست آورید بدون آنکه سردرگم شوید. حتی به افرادی که در زمینه SEO تازه وارد محسوب میشوند اطلاعات قابل هضمی ارائه میدهد. همچنین، هر جمعه، یک ویدئو تحت عنوان recurring series پست میکند که در آن درمورد موضوعات مختلفی که در زیر چتر بزرگ SEO قرار میگیرد، صحبت میکند. هنگامی که زمان آنالیز کردن، یک اطلاعیه از طرف گوگل در مورد به روز شدن الگوریتم هایش سر میرسد؛ The moz blog میتواند اطلاعات شما را بسیار گسترش داده و برای گسترش سئو کسب و کار خود از آن استفاده کنید.  

Content Marketing Institute

ابزار های دیجیتال مارکتینگ

محتوا بدون شک یکی از مهم ترین بخش های هر کمپین تبلیغاتی است. Content Marketing Institute به شما بهترین پیشنهادات را پیرامون بهبود برندتان ارائه میدهد. پست هایی که به شما بهترین استراتژی ها را جهت تولید محتوای تاثیرگذار ارائه میدهد. یکی از قابلیت های فوق العاده آن، فراهم کردن آموزش برای بازاریابان است. همچنین دسترسی راحت به طیف وسیعی از تحقیق و اسناد را به شما میدهد، حتی اگر پست های آن به خودی خود زیاد جالب نباشد. تعداد زیادی از افراد موفق این حوزه تجربه خودشان را در آنجا به اشتراک گذاشته اند، که میتواند بسیار هیجان انگیز باشد. 

6 منبع مهم در دیجیتال مارکتینگ

این سایت حجم زیادی از مطالب با کیفیت را در مورد طیف وسیعی از موضوعات فراهم میکند. این موضوعات میتواند راجع به بروز کردن سیستم مدیریت محتوا یا ویژگی جدید پلتفرم های شبکه های مجازی باشد. این سایت پست هایی پر محتوا و مرتبط با حوزه دیجیتال مارکتینگ را تولید میکند. همچنین برخی از رویداد های بزرگ این حوزه را نیز به صورت آنلاین پشتیبانی میکند، که میتواند بسیار هیجان انگیز باشد. 


 تلاش میکند مطالب مختلفی را در مورد سایت ها، بلاگ ها، پادکست، و یا کتاب  های مرتبط با حوزه بازاریابی دیجیتال را برای مخاطبین خود فراهم کند. به زبانی دیگر، این سایت تبلیغات دیجیتال مارکت های مختلف را انجام میدهند و مکانی مناسب جهت یادگیری است. همچنین تمام مقالات آن کوتاه، هدفمند و با محتوا طراحی شده اند. همچنین مطالبشان به شما این اجازه را میدهد تا با دیدگاهی متفاوت به محتوای سایت خود نگاهی دوباره بیندازید، که میتواند در بهبود سایت بسیار تاثیرگذار باشد.
 آن چه مطالب این سایت را از دیگر منابع متمایز میسازد، داشتن مدیای جایگزین است. بیشتر مطالب آن با پادکست و ویدیو پوشش داده میشود. همچنین شما میتوانید  به سخنرانی ها و معرفی نامه های مختلف نیز دسترسی داشته باشید. این سایت میتواند انتخاب خوبی برای کسانی باشد، که میخواهند وقتشان را  با خواندن چندین مقاله مختلف از دست ندهند. به عبارتی دیگر، به شما بیش از یک راه جهت هضم مطالب مختلف را میدهد.
 یکی از شناخته شده ترین سایت ها جهت به روز ماندن و پیشرفت در حوزه بازاریابی دیجیتال است. از آن به عنوان مکانی که دیجیتال مارکترها جهت رشدشان از آن استفاده میکند، شناخته میشود. در آن میتوانید، دامنه ای گسترده از مطالب را به راحتی پیدا کنید. مطالبی که شاید دانستن آنها باعث پیشرفت سریع تر شما در این حوزه میشود. برای مثال در آن میتوانید مطالبی راجب چگونگی تولید ویدیو در یوتیوب پیدا کنید.
در این آموزش سعی شده تا آنجا که ممکن است در رابطه با معتبرترین منابع دیجیتال مارکتینگ، اطلاعاتی بروز در اختیار کاربران عزیز قرار گیرد.
 آژانس دیجیتال مارکتینگ ایران وب لایف در تلاش است تا همواره بروز ترین و متنوع ترین اطلاعات در حوزه های مختلف دیجیتال مارکتینگ را تولید نماید. برای دریافت این اطلاعات کافیست به بخش مقالات ایران وب لایف مراجعه نموده یا با کارشناسان تیم ایران وب لایف تماس حاصل فرمایید. 
  • برچسب ها

به اشتراک گذاری این مطلب!

چرا نیاز به راه اندازی یک کمپین تبلیغاتی داریم؟

آموزش کاربردی ایمیل مارکتینگ

author

مهرشاد صالحیان

من مهرشاد هستم. اگه ازم بپرسن که بعد از مرگت سراغ چه کاری میری، احتمالاً باز هم نوشتن توی وب رو امتحان کنم. اینجا برخی از علاقه مندیهامو براتون مینویسم

0 دیدگاه
ارسال دیدگاه