چاپ و تبلیغات کوثر

طراحی سایت مجتمع چاپ و تبلیغات کوثر

 • امکان ایجاد تخفیف های پلکانی در سایت چاپی کوثر

  امکان ایجاد تخفیف های پلکانی

  ویژگی بارز سایت چاپی کوثر، بن های تخفیف موجود در سایت است. در بخش مدیریت، امکان ویرایش بن ها، اعمال تخفیف و... وجود دارد.

 • دسته بندی محصولات و گروه ها در سایت چاپی کوثر

  دسته بندی محصولات و گروه ها

  تنظیمات مربوط به گروه محصولات در پنل مدیریت سایت قرار دارد. صفحه اصلی بر اساس جدیدترین، پرفروش ترین و پر بازدیدترین محصولات تنظیم شده است.

 • مدیریت سفارشات مشتریان در سایت چاپی کوثر

  مدیریت سفارشات مشتریان

  سفارشات محصول، یکی از مهمترین بخش های پنل مدیریت است که شامل مشاهده محصولات موجود، سفارش های انجام شده، پیش فاکتور و... می باشد.

kosar website display in tablet
kosar website display in pc
kosar website display in mobile
 • بخش نظرسنجی پنل مدیریت چاپ و تبلیغات کوثر

  بخش نظرسنجی پنل مدیریت

  بخش نظرسنجی یکی از زیرمجموعه های بخش مدیریت سایت کوثر میباشد. امکان ایجاد نظرسنجی از نوع متنی، چند گزینه ای و... وجود دارد.

 • بخش دانلود در پنل مدیریت سایت کوثر

  بخش دانلود در پنل مدیریت

  در بخش مدیریت دانلودهای سایت کوثر، امکانات مختلفی از جمله مدیریت فایل ها، مشاهده تعداد دانلودها، ویرایش یا حذف فایل ها و... وجود دارد.

 • تنظیمات مربوط به طراحی در چاپ و تبلیغات کوثر

  طراحی کاربرپسند

  به کارگیری رنگ های جذاب و متنوع در صفحات مختلف، چینش درست محصولات و مقالات در سایت تاثیر مثبتی در زیبایی سایت دارد.

مجتمع چاپی کوثر با بیش از بیست سال سابقه در حوزه های مختلف چاپ، خدمات مختلفی را به صورت حضوری و غیر حضوری به مشتریان ارائه می دهد. وب سایت کوثر با بهره گیری از امکانات کلیدی طراحی سایت اختصاصی، خدمات چاپی را به صورت آنلاین و به بهترین شکل ممکن به مشتریان خود ارائه می دهد.

ورود به سایت

سوالات مرتبط با این نمونه کار

ممکن است در مورد این پروژه این سوالات برای شما پیش بیاید

طراحی اختصاصی سایت چاپی، محدودیتی در خصوص افزودن انواع مختلف محصولات چاپی ندارد. به طور معمول در فضای سنتی، مشتری در هنگام در خواست سفارش بر روی یک محصول چاپی (کاتالوگ، پوستر، بروشور و...) طرح پیشنهادی خود را ارائه داده و چاپخانه طرح مشتری را با توجه به ویژگی هایی که از طرح انتظار دارد، چاپ می کند. طراحی سایت چاپی نیز بر طبق همین روال پیش می رود. با این تفاوت که این مراحل به صورت آنلاین و در بستر وب صورت می گیرد. دسته بندی های مختلفی از محصولات چاپی به سایت مورد نظر اضافه شده و مشتری می توانند بعد از آپلود طرح مورد نظر خود، محصول چاپی مورد نظر برای چاپ طرح روی آن و سایر ویژگی هایی که از محصول انتظار دارد را انتخاب نماید.
پاسخ قطعا مثبت است. ایران وب لایف در طراحی سایت های اختصاصی چاپی این امکان را به مشتریان می دهد که در هر زمانی بتوانند، محصول مورد نظر خود را به سایت اضافه کنند. به عنوان مثال یک مشتری خواستار افزودن محصول جعبه به بخش محصولات است، این امکان توسط ایران وب لایف قرار داده شده است.
زمان تحویل پروژه های طراحی سایت متفاوت است. در جلسات بین مشتریان و تیم طراحی سایت ایران وب لایف، صحبت هایی در خصوص ویژگی هایی که سایت مورد نظر باید داشته باشد، از امکانات صفحه اصلی گرفته تا بخش محصولات، امکانات سبد خرید، پنل مدیریت و... مطرح می شود. زمان نهایی تحویل پروژه باتوجه به زمان مورد نیاز تیم طراحی سایت به منظور پیاده سازی سایت مربوطه به مشتری در این جلسات اعلام شده و بر اساس توافق صورت گرفته بین دو طرف، تعیین می شود.
نیاز یک وب سایت به سرور اختصاصی به عوامل مختلفی بستگی دارد، یکی از این عوامل تنوع بالای محصولات در سایت های چاپی است و هر کدام از این محصولات، دسته بندی ها و ویژگی های مختلفی را شامل می شوند. در نتیجه داشتن یک سرور اختصاصی نتیجه ی بهتری را برای سایت مورد نظر به همراه دارد.
برای این کار می توان به صورت درصدی قیمت یک محصول را افزایش داد. به طور مثال محصول چاپی بروشور که در سایز های مختلفی در سایت قرار داده شده است، قیمت های مربوطه با توجه به (سایز ، تعداد، جنس و...) و به صورت درصدی افزایش می یابد. در غیر این صورت اگر صاحب سایت بخواهد قیمت تنها یک دسته بندی خاص را تغییر دهد، انجام این کار به صورت دستی صورت می گیرد.
کلیه عملیات مربوط به نصب و راه اندازی اولیه سایت، بر عهده تیم طراحی سایت ایران وب لایف می باشد. در صورتی که مشتریان محترم نیاز به سرور اختصاصی داشته باشند، تیم فنی ایران وب لایف به صورت رایگان خدمات نصب سرور اختصاصی برای سایت مورد نظر انجام می دهد. مشتریان می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر در این رابطه با ایران وب لایف تماس حاصل فرمایند. تیم پشتیبانی در کم ترین زمان ممکن به سوالات پاسخ می دهد.

ارتباط با ما

برای ارتباط با کارشناسان تیم پشتیبانی و دریافت خدمات مشاوره ای با ما تماس بگیرید